Zasady odliczania VAT od samochodów i paliwa

27.05.2014
Według fiskusa przedstawiciel firmy z Poznania mieszkający w Warszawie powinien parkować służbowy pojazd w... Poznaniu. Tylko pod tym warunkiem pracodawca może odliczyć 100 proc. VAT.
...

Dowiedz się więcej

Usługi księgowe po likwidacji certyfikatu księgowego

19.05.2014
Parlament przyjął przepisy likwidujące certyfikat księgowy i zmieniające regulacje dotyczące zawodu doradców podatkowych i biegłych rewidentów. Teraz ustawa trafi do podpisu prezydenta. Jest to kolejny etap rządowego projektu ustawy o ułatwieniu dostępu do wykonywania niektórych zawodów regulowanych. Istota zmian w tym zakresie przewiduje likwidację procesu wydawania certyfikatu księgowego przez Ministra Finansów. Oznacza, że czynności z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych będzie mogła wykonywać każda osoba, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych i nie była karana za ściśle określony katalog przestępstw, a także posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
...

Dowiedz się więcej

Istota controllingu w przedsiębiorstwie

09.05.2014
Funkcjonowanie każdej firmy nieodłącznie związane jest z ryzykiem. Czy finanse firmy są pod właściwą kontrolą? Czy zyski przewyższają koszty? Czy możemy pozwolić sobie na podwyższenie pensji, obniżanie cen produktów? W udzieleniu odpowiedzi na te pytania może pomóc sprawnie funkcjonujący dział controllingu.
...

Dowiedz się więcej

Spedytor - spedycja i transport od podstaw (kod zawodu 333105)

05.05.2014
Już 10 maja w Warszawie i 17 maja w Katowicach rusza kurs na spedytora. Kurs ma na celu przygotowanie do pracy na stanowisku spedytora drogowego, dyspozytora pojazdów ciężarowych, logistyka w firmach handlowych i produkcyjnych. Certyfikat ukończenia kursu jest potwierdzeniem przyswojenia wiedzy z zakresu spedycji i transportu w stopniu umożliwiającym rozpoczęcie pracy na stanowisku spedytora.
Osoby zainteresowane pracą w transporcie i logistyce serdecznie zapraszamy.

Kurs na spedytora - Warszawa...

Dowiedz się więcej

 z  1

Filtry

Jesteś zainteresowany szkoleniami zamkniętymi
przygotowanymi zgodnie z potrzebami Twojej firmy?

Zadzwoń!
  • Warszawa zadzwoń 22 583 10 00
  • Katowice zadzwoń 32 353 09 26
zamknij
zamknij

zamknij