WYJAŚNIENIA I OSTRZEŻENIA PODATKOWE

28.08.2017
Ministerstwo Finansów na swojej stronie internetowej w zakładce wiadomości publikuje ostrzeżenia i wyjaśnienia podatkowe.
...

Dowiedz się więcej

Wykreślenie przedsiębiorcy z rejestru podatników VAT

23.08.2017
Od 1 stycznia 2017 roku zwiększa się liczba wykreślonych przedsiębiorców z rejestru podatników VAT przez urzędy skarbowe. Skutkiem jest nowelizacja ustawy o podatku od towarów i usług, która rozszerzyła od 1 stycznia 2017 katalog przypadków w których podatnik podlega wykreśleniu z rejestru VAT.
...

Dowiedz się więcej

Przychód pracownika z tytułu wykorzystania samochodu służbowego do celów prywatnych

16.08.2017
Korzystanie ze służbowego samochodu przez pracowników do celów prywatnych kwalifikowane jest do świadczeń nieodpłatnych. Wartość świadczenia stanowi przychód pracownika ze stosunku pracy, który podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym. Natomiast do przychodów ze stosunku pracy zaliczane są wszelkie wypłaty pieniężne oraz wartość pieniężna świadczeń w naturze lub ich ekwiwalenty.
...

Dowiedz się więcej

Projekt nowej Ordynacji Podatkowej już niedługo

07.08.2017
Prof. Leonard Etel, przewodniczący Komisji Kodyfikacyjnej Ogólnego Prawa Podatkowego poinformował, że we wrześniu 2017 roku będzie gotowy projekt nowej Ordynacji podatkowej.

"We wrześniu będzie gotowy projekt, uzasadnienie i przepisy wykonawcze oraz projekt tzw. ustawy wprowadzającej, czyli komplet dokumentów związanych z nową Ordynacją podatkową. Zgodnie z harmonogramem mieliśmy dwa lata na przygotowanie zmian, licząc od 13 października 2015 r., czyli przyjęcia przez rząd kierunkowych założeń. Zdążymy w założonym terminie"...

Dowiedz się więcej

Otrzymaliśmy Certyfikat MSUES!

01.08.2017
Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, o tym, że Fundacja Rozwoju Rachunkowości po raz kolejny otrzymała Certyfikat Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno Szkoleniowych.

Otrzymany certyfikat potwierdza najwyższą jakość organizowanych przez nasz szkoleń.
Dziękujemy Państwu za zaufane, jakim obdarzaliście nas dotychczas i zapraszamy do dalszego korzystania z naszych usług

Zespół Fundacji Rozwoju Rachunkowości

Dowiedz się więcej

 z  1

Filtry

Jesteś zainteresowany szkoleniami zamkniętymi
przygotowanymi zgodnie z potrzebami Twojej firmy?

Zadzwoń!
  • Warszawa zadzwoń 22 583 10 00
  • Katowice zadzwoń 32 353 09 26
zamknij
zamknij

zamknij