Kursy zawodowe szansą na nowy zawód! Harmonogram kolejnej edycji już dostępny.

28.02.2013
Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem kursów zawodowych. Kursy zawodowe to szansa na nowy zawód!
...

Dowiedz się więcej

Gratulujemy wyników egzaminu doradcom podatkowym

26.02.2013
Gratulujemy uczestnikom katowickiego kursu "Doradca podatkowy - kompleksowe przygotowanie do egzaminów", zdania egzaminów pisemnych!
Miło nam poinformować, że wszystkie 4 osoby podchodzące do egzaminu pisemnego zakończyły go z wynikiem pozytywnym.
Jeszcze raz gratulujemy i życzymy powodzenia na egzaminach ustnych!!!

Dowiedz się więcej

Nawet 30 tysięcy złotych za brak sprawozdania finansowego

18.02.2013
Nawet 20 proc. zobowiązanych do tego podatników nie składa do urzędu skarbowego sprawozdań finansowych. Począwszy od przyszłego roku, urzędy skarbowe będą mogły nałożyć na podatnika, który nie złoży w terminie sprawozdania finansowego, karę sięgającą nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.
...

Dowiedz się więcej

Podatek VAT - ważne zmiany na wiosnę

11.02.2013
Od 1 kwietnia zniknie z ustawy o VAT pojęcie „drukowanych materiałów reklamowych i informacyjnych”. Nie musi to być jednak równoznaczne z koniecznością opodatkowania VAT-em np. rozdawanych ulotek, broszur informacyjnych czy katalogów. Jeśli materiały będą spełniały definicję prezentów o małej wartości, można skorzystać z innego wyłączenia z opodatkowania w takiej sytuacji.
...

Dowiedz się więcej

Nowe obowiązki przedsiębiorców związane z gospodarowaniem odpadami

05.02.2013
Od 23 stycznia 2013 r. zaczęła obowiązywać nowa ustawa o odpadach. Nowość stanowi m.in. konsolidacja przepisów dotyczących prowadzenia rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami oraz ich sprawozdawczości. Zmiany w zakresie rejestrów zaczną obowiązywać dopiero po utworzeniu rejestru. Z kolei sprawozdania za lata 2012–2014 są składane na podstawie dotychczasowych przepisów. Przedsiębiorcy, którzy dopiero rozpoczynają działalność, będą już jednak...

Dowiedz się więcej

 z  1

Filtry

Jesteś zainteresowany szkoleniami zamkniętymi
przygotowanymi zgodnie z potrzebami Twojej firmy?

Zadzwoń!
  • Warszawa zadzwoń 22 583 10 00
  • Katowice zadzwoń 32 353 09 26
zamknij
zamknij

zamknij