Opinie klientów

Zobacz co sądzą nasi klienci
o szkoleniach i kursach w FRR

Informacje ogólne

Poniżej przedstawiamy opinie osób, które uczestniczyły w kursach organizowanych z ramienia Centrum Szkoleniowego Fundacji Rozwoju Rachunkowości.

Więcej opinii na temat naszych szkoleń i kursów znajdziecie Państwo na naszym profilu.

Dodaj nową opinię o kursie

Opinie klientów

 z  22 następna

Szkolenie na asystenta ds. księgowości spełniło moje oczekiwania. Było krótkie, dobrze przygotowane i prowadzone przez Małgorzatę Tarkowską. Komunikacja on-line z prowadzącą była bardzo dobra.

Leon, 25.11.2023
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Wspaniałe szkolenie. Duża porcja fachowej wiedzy w pigułce. Szkolenie prowadzone przez Panią Justyna Bartela było na najwyższym poziomie, ogromna wiedza z zakresu VAT ale i innych podatków. Zawsze bardzo pomocna i służąca radą. Materiały przygotowane idealnie, czytelne, przejrzyste.

Małgorzata, 21.11.2023

Bardzo polecam szkolenie, ogrom praktycznej wiedzy przekazany w bardzo przystępny sposób. Szkolenie prowadziła Pani Małgosia Tarkowska - osoba z niezwykłym darem dydaktycznym. Wiedzę przekazuje w sposób zrozumiały dla każdego, tworząc przy tym bardzo przyjacielską atmosferę pracy oraz inspirując do dalszego rozwoju. Forma online okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę.

Katarzyna, 21.11.2023

Profesjonalnie, z pasją, ze zrozumieniem prowadzone zajęcia. Pani Małgorzata Tarkowska -Kobieta z ogromną pasją, wie o czym mówi i co najważniejsze, potrafi ta wiedzę przekazać :)

Izabela, 20.11.2023
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

szkolenie prowadziła Pani Justyna Bartela, która w sposób profesjonalny, zrozumiały przekazała ogrom wiedzy. Wielki podziw i szacunek za praktyczną i teoretyczną wiedzę. Poświęcony czas na szkolenie to sama przyjemność. Polecam wszystkim, którzy chcą się podszkolić z VAT oraz z KSeF!!!

Katarzyna, 20.11.2023

Nie sposób nie podzielić się wrażeniami z części kursu GK - podatek VAT w praktyce. Pani Justyna Bartela przedstawiła zagadnienie kompleksowo - tak zawiłe i napisane trudnym językiem zagadnienia w sposób obrazowy, przystępny a co dla mnie najważniejsze - wyjaśniała przyczyny i zależności tych zagadnień, tak że łatwo się zapamiętywalo najtrudniejsze kwestie. Dwa dni trudnego tematu pomimo zmęczenia oceniam genialnie - to wszystko zasługa Pani Justyny. Aż dziwnie to przyznać ale chcę się więcej :)

Aleksandra, 19.11.2023
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Bardzo merytoryczne szkolenie. Dobre materiały i bardzo dobrze przygotowany prowadzący. Polecam

Aleksandra, 15.11.2023

Szkolenie warte uczestnictwa ze względu na bardzo bogaty program, zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Pan Tomasz przy omawianiu każdej tematyki podawał sporą liczbę praktycznych informacji oraz ciekawych realnych przykładów, które niezwykle urozmaiciły część teoretyczną.

Joanna, 14.11.2023

Szkolenie przebiegło w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. Zagadnienia były opracowane i przedstawione w bardzo przystępny sposób mimo szybkiego tempa szkolenia. Prowadzący uzupełniał wiedzę teoretyczną o własną praktykę pokazując różne rzeczy na wielu przykładach, dzięki czemu proces nauczania przebiegał bardzo sprawnie i bezproblemowo. Serwis kawowy i obiad bardzo dobre.

Oliwia, 14.11.2023

Bardzo dobrze przygotowane i prowadzone szkolenie. Pełny profesjonalizm.

Renata, 14.11.2023

Uczestniczyłam w szkoleniu specjalista ds. controlingu i mogę polecić z czystym sumieniem. bardzo praktycznie prowadzone zajęcia, na przykładach, sporo na excelu.

IWONA, 10.11.2023

Polecam szkolenie, p. Justyna prezentuje wiedze w przystepny i zrozumialy sposob, duzo ciekawych zadan.

Michał Ko, 07.11.2023

Szkolenie zawierało w sobie ogrom wiedzy przekazywanej przez świetnie przygotowanych prowadzących. Doceniam to, że wiele osób (jak nie wszyscy) jest jednocześnie wykładowcą i praktykiem dzięki czemu "sucha" teoria zamienia się w masę przykładów z życia. Osoby prowadzące zajęcia chętnie dzielą się zdobytym doświadczeniem i pomagają zrozumieć omawiany materiał. Uważam, że ogromnym plusem kursu jest także kontakt z opiekunami szkoleń, którzy reagują błyskawicznie, gdy pojawiają się jakiekolwiek pytania.

Justyna, 05.11.2023

Szkolenie przede wszystkim bardzo owocne, bo warsztatowe. Dużo praktyki, która pozwala poszerzyć horyzonty pod względem wiedzy specjalistycznej, jak również ugruntować posiadany jej zakres. Ogromny plus za nagrania i materiały. Serdecznie polecam!!!

Agnieszka, 04.11.2023

Prowadzący szkolenie, Pan Cezary, jak zawsze przekazał ogrom wiedzy, rozwiał wątpliwości i w sposób jasny pokazał na przykładach jak stosować przepisy. Z pewnością nie raz skorzystamy z prowadzonych szkoleń. Obsługa w zakresie szkolenia również na najwyższym poziomie, nigdy się nie zwiodłam na Państwa usługach.

Kinga, 02.11.2023

To pierwszy kurs jaki zrobiłam w FRR. Jestem bardzo zadowolona. Ogrom wiedzy i przykładów u Pani Marzeny M. Fantastyczna prowadząca. Fantastyczne podejście, nawet ten kto nigdy nie miał do czynienia z kadrami napewno wszystko zrozumie. Polecam te szkolenie zwłaszcza z Panią Marzeną :)

Arleta, 01.11.2023

Szkolenie przeprowadzone na niesamowicie wysokim poziomie, bardzo duża ilość materiałów, świetny kontakt z prowadzącymi. Ogromne ukłony w stronę Pana Jacka który prowadził większość spotkań, Pani Justyny która w dwa dni przekazała tak wielką dawkę wiedzy z zakresu VAT oraz Pani Magdy, dzięki której organizacyjnie na każdym etapie nie było rzeczy niemożliwych. Z przyjemnością wrócę do FRR po kolejną dawkę wiedzy.

Klaudia, 30.10.2023

Szkolenie było online i prowadziła je Pani Justyna Bartela. Jestem zadowolony z uzyskanej wiedzy podczas szkolenia.

Robert, 30.10.2023

Fajne szkolenie, dużo wiedzy oraz pomocnego materiału do przepracowania. Polecam

Vita, 29.10.2023

Szkolenie bardzo ciekawie prowadzone, dużo wiedzy, przykładów i ćwiczeń. Pani Justyna odpowiada na każde zadane pytanie i tłumaczy kilka razy, jeżeli ktoś nie zrozumie.

Michalina, 29.10.2023

P. Justyna przekazuje ogrom posiadanej wiedzy, umie zachęcić do nauki, wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo fajne zajęcia, aż szkoda, że tak krótko :)

Izabela, 29.10.2023

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia prowadzonego przez Pana Tomasza Zdziarskiego. Przekazał ogrom wiedzy i full materiałów, do których z przyjemnością będę wracać. Bardzo polecam dla osób chcących pogłębić swoją wiedzę z zakresu contollingu a również dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z finansami :)

Patrycja, 17.10.2023

Miałam przyjemność po raz kolejny wziąć udział w szkoleniu prowadzonym przez Panią Justynę. Zajęcia niezmiennie prowadzone są na najwyższym poziomie. Śmiało można stwierdzić, że Pani Justyna Bartel to ekspertka w dziedzinie księgowości, jednocześnie doskonale potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę, w 100% angażuje się w prowadzone zajęcia, cechuje ją profesjonalizm. Co ważne, podczas szkolenia pojawia się ogrom przykładów i główny nacisk jest kładziony na praktyczne zastosowanie wiedzy. Szkolenie było bardzo dobrze przygotowane zarówno od strony technicznej jak i merytorycznej. Polecam!

Weronika, 17.10.2023

Szkolenia były profesjonalnie prowadzone – ogromna wiedza prowadzącego pana Tomasz Zdziarskiego. Duża partia materiału – cennych informacji – przedstawiona w przystępny sposób i na realnych przykładach. Kurs pozwolił mi na spojrzenie na moją dotychczasową pracę z innej perspektywy. Skłania do dużego rozwoju osobistego i zawodowego.

Patrycja, 11.10.2023

Polecam: - małe grupy, - kompetentny prowadzący, - miła atmosfera.

Katarzyna, 09.10.2023

Szczerze polecam kurs. Ogrom wiedzy przekazany w zrozumiały sposób, zachęcający do dalszego rozwoju. Prowadząca wykłady Pani Dorota- wspaniała osoba, posiadająca szeroka wiedzę i umiejętności przekazania tej wiedzy słuchaczom.

Ewa, 08.10.2023

Szkolenie w Warszawie. Bardzo dobre szkolenie, duża wiedza prowadzącego. Bardzo dobre materiały.

MAGDALENA, 06.10.2023

Osobiście jestem zachwycona, zarówno szkoleniem jak i prowadzącą. Szkolenie konkretne. Prowadząca rzeczowa, z bardzo dużym zapleczem wiedzy. Szkolenie merytorycznie przygotowane na najwyższym poziomie. Dużo praktycznej wiedzy. Po każdym bloku weekendowym czułam ogromny niedosyt, że już po szkoleniu i muszę czekać kilka dni na weekend. Bardzo dobrze ulokowane pieniądze. Polecam.

Jadwiga, 06.10.2023

Gorąco polecam to szkolenie, prowadząca Pani Marzena posiadająca bardzo szeroko pojętą wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz szczególne zdolności jej przekazywania,bardzo dużo praktycznych wiadomości, nawet dla laika jest to wszystko zrozumiałe choć zakres wiadomości nie mały. Naprawdę gorąco polecam.

Emilia, 02.10.2023

Pani Malgorzata T wspaniala kobieta która prowadzi szkolenie w bardzo profesjonalny ale też zrozumiały sposób, zrozumiałam że ksiegowsc/rachunkowość to nie tylko faktury ale bardzo obszerna dziedzina nauki która mimo swojej obszerności jest ciekawa i zmusza nas do logicznego myślenia, jestem bardzo zadowolona i polecam z czystym sumieniem ! Dziękuję

Katarzyna, 01.10.2023
 z  22 następna

Jesteś zainteresowany szkoleniami zamkniętymi
przygotowanymi zgodnie z potrzebami Twojej firmy?

Zadzwoń!
  • Warszawa zadzwoń 22 583 10 00
  • Katowice zadzwoń 32 353 09 26
zamknij
zamknij

zamknij