Opinie klientów

Zobacz co sądzą nasi klienci
o szkoleniach i kursach w FRR

Informacje ogólne

Poniżej przedstawiamy opinie osób, które uczestniczyły w kursach organizowanych z ramienia Centrum Szkoleniowego Fundacji Rozwoju Rachunkowości.

Więcej opinii na temat naszych szkoleń i kursów znajdziecie Państwo na naszym profilu.

Dodaj nową opinię o kursie

Opinie klientów

 z  24 następna

Uczestniczyłam w szkoleniu Controlling inwestycyjny. Zajęcia super przygotowane, prowadząca bardzo dobrze przekazywała wiedzę, przytaczała też wiele przykładów z życia. Polecam.

Agata, 17.04.2024

Prowadzący szkolenie: Tomasz Zdziarski Lokalizacja: W-wa ul. W. Stwosza 32 Szkolenie przeprowadzone w małej grupie, wszystkie zagadnienia zostały wyjaśnione w prosty i przejrzysty. Sposób funkcjonowania narzędzia exel omówiono szczegółowo z praktycznymi wskazówkami z zastosowaniem w praktyce. Szkolenie prowadzone przez profesjonalistę.

Anna Suwała, 17.04.2024

Bardzo czytelny i rzetelny sposób przekazania informacji.

Uczestnik szkolenia, 16.04.2024

Bardzo polecam szkolenie, praktyczne przekazanie wiedzy, mnostwo przykladow. Dosc skomplikowana tematyka zostala przedstawiona w bardzo prosty sposob przez Pania Justyne. Jesli ktos sie waha czy jest sens brac udzial w szkoleniu i czy nie jest to kolejne szkolenie, ktore nic nie da to zapewniam, ze warto! W koncu jest ktos, kto potrafi to wytlumaczyc:) Tylko polecam sobie wydrukowac materialy przed szkoleniem, mi to bardzo ulatwilo notowanie na juz wydrukowanych schematach transakcji, gdyz tempo szkolenia jest dosc żwawe :)

Milena, 16.04.2024

X

Michał, 15.04.2024

Pani Justyna to kompetentna osoba, posiada ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Zajęcia prowadzi z pasją i zaangażowaniem. Wiedzę przekazuje w sposób profesjonalny i zrozumiały. Odpowiada na każde pytanie i wszystko dokładnie tłumaczy. Otrzymałam mnóstwo przydatnych materiałów szkoleniowych a przede wszystkim ogrom wiedzy. Dzięki Pani Justynie niektóre zagadnienia, które były dla mnie zawiłe i nie do końca zrozumiałe okazały się łatwe i przyjemne. Podsumowując kurs Asystent ds. Księgowości przeprowadzony był w bardzo profesjonalny sposób zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Wszystkim bardzo polecam szkolenie.

Iwona, 11.04.2024

Brałam udział w kursie online asystent ds. księgowości prowadzonym przez Panią Justynę Bartele. W swojej opinii przede wszystkim chciałabym zawrzeć podziękowanie dla Pani prowadzącej kurs. Pani Justyna od samego początku kursu miała świetne i indywidualne podejście do każdego kursanta. Wspierała i oferowała pomoc na każdym kroku, ale przede wszystkim przekazała mi ogromną wiedzę za którą jestem bardzo wdzięczna. Kurs asystent ds. księgowości to zdecydowanie jedna z lepszych decyzji na mojej ścieżce zawodowej i edukacyjnej.

Magdalena, 11.04.2024

Serdecznie polecam Panią Justynę. Świetna osoba z ogromną wiedzą i łatwością w jej przekazywaniu. Każde spotkanie to mile spędzony czas!

Anna, 11.04.2024

Profesjonalnie wykonane szkolenie online. Merytorycznie i profesjonalnie przekazane treści. Wiedza teoretyczna powiązana z przykładami praktycznymi. Bardzo szeroki zakres omawianych zagadnień. Materiały szkoleniowe przesyłane na czas. Prowadząca Pani Dorota bardzo kompetentna i konkretna osoba, z dużą wiedzą i doświadczeniem, w sposób zrozumiały i ciekawy przekazywała treści i zagadnienia. Zdecydowanie polecam szkolenie każdemu kto chce poszerzyć i usystematyzować swoją wiedzę.

Marlena, 02.04.2024

Bardzo polecam szkolenia online z Panem Cezarym Pytlarzem. Duża ilość wiedzy. Możliwość zadawania pytań to dla mnie największy atut.

Agnieszka, 28.03.2024

Brałam udział w szkoleniu "Samodzielny Księgowy" w trybie wekendowym online. Zdecydowanie polecam. Pani Dorota posiada dużą wiedzę z przejemnością słucha się wykładu. Na pewne zapiszę się jeszcze na kolejny kursy.

Valeriia, 26.03.2024

Szkolenie CONTROLLING

ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Podobało mi się dużo ćwiczeń praktycznych podczas drugiego dnia szkolenia

Aleksandra, 26.03.2024

Treść szkolenia konkretna, zawiera wszelkie potrzebne informacje oraz narzędzia do pracy w dziale Controllingu. Pan Wojciech posiada kompetencje oraz doświadczenie w tym obszarze, dlatego z przyjemnością słucha się wykładu. Zdecydowanie polecam!

Anna, 26.03.2024

Kurs doskonale przygotowany pod względem merytorycznym, poparty wieloma przykładami "z życia". Nie same klepanie suchych artykułów czy definicji. I takiego właśnie kursu szukałam, bo nie chodziło mi o tzw "odbębnienie" i zdobycie papierka. Byłam na różnych kursach, w różnych firmach, ale żadna z nich nie spełniła moich oczekiwań i za każdym razem miałam poczucie nieefektywnego wykorzystania tego czasu. Pan Jacek i Pani Justyna to osoby z ogromną wiedzą, do tego potrafiący w przystępny sposób wyjaśnić różne zawiłe księgowe i podatkowe tematy. Pani Justyna doskonale poprowadziła zajęcia z VATU. Chciałabym też podziękować Pani Magdzie-opiekunce kursu, która zawsze była pomocna.

Sylwia, 11.03.2024

Brałam udział w szkoleniu Główny Księgowy w formie on-line. Szkolenie było przygotowane w sposób profesjonalny i na najwyższym poziomie. Wykładowcy posiadali bardzo merytoryczną, szeroką wiedzę z zakresu prowadzonych przez siebie bloków tematycznych. Polecam z całego serca ze skorzystania z kursu.

Magdalena, 11.03.2024

Dobrze zorganizowany proces uczenia się. Duża dawka wiedzy i praktycznych umiejętności od profesjonala w branży pani Marzeny. Świetne wyjaśnienia i mnóstwo ćwiczeń. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Volha, 11.03.2024

Po prostu świetne kursy, duże zaangażowanie i umiejętność wyjaśniania wykładowcy pani Marzeny. Dobrze zorganizowany proces uczenia się. Polecam!

Volha, 11.03.2024

Uczestniczyłem w całym cyklu szkoleń, który prowadził Pan Wojtek. Po zakończeniu mogę śmiało polecić ten kurs osobom, które jeszcze nie są zdecydowane. Przyszedłem na kurs z celem usprawnienia mojej pracy zawodowej w obrębie analizy danych. Nie minęło wiele czasu od zakończenia cyklu, a już mogę się pochwalić wieloma optymalizacjami i nowymi rozwiązaniami wdrożonymi do moich plików i zestawień. Ponadto zagadnienia jak SQL czy POWER BI nie są mi już znane tylko z nazwy:) Kurs był prowadzony na przykładach z życia co uważam za strzał w dziesiąte. Ponadto duża kompetencja Prowadzącego i chęć podzieleniem się swoją wiedzą powodują, że wszystko jest przystępne nawet dla opornego. Mogłem liczyć na różne rozwiązania omawianych problemów co jest również bardzo ważne ponieważ dostajemy uniwersalne narzędzie do dalszej pracy. Polecam!!!!

Tomasz, 11.03.2024

Chciałam iść na ten sam kurs w placówce konkurencyjnej, ale ze względu na ciągle odraczanie terminu rozpoczęcia kursu zdecydowałam się na FRR. Nie żałuję i ogromnie POLECAM! Uczestniczyłam w kursie online. Organizacja szkolenia na najwyższym poziomie, ogrom wiedzy przede wszystkim praktycznej, która jest nieoceniona, przydatne materiały, które również przydadzą mi się w pracy zawodowej. Niezmiernie dziękuję za kurs wszystkim wykładowcom i organizatorom. Szczególne uznanie dla Pana Jacka Kołaczyńskiego i Pani Justyny Barteli za przedstawienie trudnych/problematycznych tematów w prostych słowach. Teraz wszystko wydaje się przystępniejsze. Polecam i będę polecać a w przyszłości jeszcze skorzystam z Państwa usług.

Mariola Kolarz, 10.03.2024

wiedza i praktyczne prowadzenia zajęć była wspaniała, a materiały profesjonalnie przygotowane ( nawet dla laika są czytelne i nie trzeba dużo samemu pisać ). Polecam.... ja już szukam szkolenia na które się zapisze na jesień ( do Pana Jacka ). Polecam

Mariusz, 10.03.2024

Polecam. Pani Małgosia praktyka i profesjonalizm.

Sławomir, 01.03.2024

Byłam uczestnikiem kursu płacę od podstaw. Wiedza jaka została mi przekazana była w sposób profesjonalny i łatwy do przyswojenia. Korzystałam z bardzo dużej ilości kursów i szkoleń i byłam mniej lub bardziej zadowolona, ale w przypadku tego szkolenia mogę tylko powiedzieć perfekcja w każdym calu. Pani Marzena jest najlepszym szkoleniowcem jakiego mogłam poznać. Bardzo duża wiedza , a sposób jej przekazania mistrzostwo . Na pewno skorzystam z kolejnych kursów. Jeszcze raz bardzo dziękuję

Sylwia, 01.03.2024

Bardzo dobrze przygotowane szkolenie, najważniejszy był prowadzący pan Tomasz Heppel, który ma bardzo dużą wiedzę o Comarch Optima, umie i chce ją przekazać uczestnikom. Jedyna uwaga to sprzęt,. który nie był do końca przygotowany nie wszystko działało i rzutnik, bardzo mało czytelny obraz na ekranie.

Monika, 29.02.2024

Pani Marzena kobieta wielu talentów, ogromna wiedza, umiejętność przekazania jej w sposób spójny. Jestem bardzo zadowolona polecam każdemu :) Biuro i osoby zajmujące się cała organizacja również na najwyższym poziomie.

Klaudia, 29.02.2024

Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, wiedza została przekazana w sposób konkretny oraz przejrzysty. Poruszone zostały zarówno kwestie teoretyczne jak również przykłady praktyczne. Serdecznie polecam oraz dziękuję!

Magdalena, 21.02.2024

Profesjonalnie przygotowanie szkolenie , na wysokim poziomie. Wykładowcy z Wielkim Sercem jak również z zaangażowaniem przekazujący swoją wiedzę . Polecam z wielką satysfakcją .

Grażyna, 19.02.2024

Szkolenie AKADEMIA MSR/MSSF

ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Szkolenie online. Ogromne podziękowania dla Pana Mariusza Rutke za przekazaną wiedzę i sposób, w jaki to zrobił.

Lyubov, 13.02.2024

Kurs przeprowadzony bardzo dobrze, profesjonalny przekaz informacji; nie tylko sucha wiedza, ale i praktyczne zadania. Bardzo dobrze się słuchało .Dostęp do przydatnych materiałów niezbędnych do zastosowania w pracy po szkoleniu. Prowadząca otwarta na dyskusję z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Szkolenie prowadzone przez Panią Monikę Zielińska i Panią Paulinę Bramson. Niezdecydowanym polecam! Dziękuję !

Joanna, 13.02.2024

Szkolenia prowadzane są przez wybitnych specjalistów którzy umiejętnie wytłumaczą każde zagadnienie i rozwieją każdą wątpliwość. Bardzo dobrze sie ich słucha .Duży dostęp do przydatnych materiałów ułatwiających późniejszą naukę pracę po szkoleniu. Przystępne ceny i terminy szkoleń. Szczerze polecam szkolenia oferowane przez FRR. Dziękuję !

Katarzyna, 12.02.2024
 z  24 następna

Jesteś zainteresowany szkoleniami zamkniętymi
przygotowanymi zgodnie z potrzebami Twojej firmy?

Zadzwoń!
  • Warszawa zadzwoń 22 583 10 00
  • Katowice zadzwoń 32 353 09 26
zamknij
zamknij

zamknij

Dbamy o Twoją prywatność

Poprzez wykorzystanie ciasteczek oraz technologiom pokrewnym, jesteśmy w stanie dostosować prezentowane Ci treści. Zgoda na zapisywanie informacji w Twojej przeglądarce oraz ich używanie i przetwarzanie (włączając profilowanie oraz analizy rynkowe i statystyczne) umożliwia nam lepsze dopasowanie oferty do Twoich potrzeb i zainteresowań. Odpowiedzialność za zarządzanie Twoimi danymi ponosi Centrum Szkoleniowe FRR wraz z wybranymi partnerami, z którymi nawiązaliśmy współpracę.

Dane są przetwarzane w celu udoskonalenia użytkowania naszych serwisów, generowania danych statystycznych oraz poprawy ogólnej funkcjonalności naszej strony. Klikając przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę na marketingowe i statystyczne wykorzystanie plików cookies przez platformę FRR oraz partnerów.

Pamiętaj, że zgoda jest całkowicie dobrowolna. Swój wybór możesz zmodyfikować na stronie Polityki prywatności.

Kliknij polityka cookies, aby dowiedzieć się więcej, w tym jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.

Wybór zgód

Wyświetl szczegóły