Opinie klientów

Zobacz co sądzą nasi klienci
o szkoleniach i kursach w FRR

Informacje ogólne

Poniżej przedstawiamy opinie osób, które uczestniczyły w kursach organizowanych z ramienia Centrum Szkoleniowego Fundacji Rozwoju Rachunkowości.

Więcej opinii na temat naszych szkoleń i kursów znajdziecie Państwo na naszym profilu.

Dodaj nową opinię o kursie

Opinie klientów

ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Ostatnio miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w szkoleniu online Dyplomowany Księgowy, polecam serdecznie każdemu, kto chciałby poszerzyć horyzonty lub dąży do dalszego rozwoju zawodowego. Kurs to ogromna dawka wiedzy, możliwość jej usystematyzowania i wykorzystania w praktyce. Całość dopełniają zaawansowane zagadnienia z podatków i rachunkowości zarządczej/ controllingu. Choć może "przywykliśmy" do kursów "na żywo" to myślę, że przeprowadzony online tak, jak w FRR niewiele różni się od kursu stacjonarnego. Polecam serdecznie. Dziękuję prowadzącym za ogromne zaangażowanie i "tonę" materiałów i casów.

Iza Pazyna, 14.04.2021

Świetny kurs ! Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia, możliwość poszerzenia wiedzy ! polecam @

Sandra, 14.04.2021

Szkolenie przeprowadzone online bardzo profesjonalnie. Prowadzący mają ogromną wiedzę która umieli przekazać. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, zdobytą wiedzę mam zamiar wykorzystać w pracy zawodowej.

Ewelina, 13.04.2021

Kurs prowadzony w bardzo ciekawy sposób- wiedzą teoretyczna z praktycznymi przykładami, rzetelne udzielanie odpowiedzi na nurtujące pytania, wyjaśnianie każdej wątpliwości. Bardzo pozytywne zaskoczenie, polecam.

Małgorzata, 13.04.2021

Dziękuję serdecznie i polecam innym ! Pani Justyna naprawdę wspaniale poprowadziła szkolenie. Dużo konkretnej wiedzy przekazanej w sposób prosty i zrozumiały.

Monika, 06.04.2021
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Bardzo dobra organizacja szkolenia, intuicyjna w obsłudze platforma on-line i przede wszystkim doskonały Wykładowca - Pan Artur Hildebrand. Podczas wykładów Pan Artur jest w ciągłym kontakcie z Uczestnikami, chętnie i wyczerpująco udziela odpowiedzi na każde pytanie. Atmosfera jest przyjazna i zachęcająca do aktywności. Bogata merytorycznie zawartość materiałów przekazanych przez Wykładowcę każdemu Uczestnikowi po szkoleniu. Szczerze polecam.

Magdalena Jędrzejczak - Dąbrowska, 04.04.2021
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Miałam niezmierną przyjemność uczestniczyć w kursie "Dyplomowany Księgowy". On-linowa forma tego kursu zorganizowana jest perfekcyjnie. Program dotyka wszystkich ważnych kwestii, z którymi nie spotykamy się na co dzień, a dzięki wspaniałym wykładowcom wszystkie kwestie wyjaśnione są dogłębnie. Z niecierpliwością czekałam na następną sesję. Bardzo dziękuję Panu Jackowi Kołaczyńskiemu, Pani Justynie Bartela oraz Panu Wojtkowi Próchnickiemu za zaangażowanie i pasję z jaką prowadzą zajęcia. Za każdym razem 8 godzin przemijało niepostrzeżenie. Dziękuję również Pani Magdzie Strzelczyk - opiekunce kursu, czułam się zaopiekowana ;) Pozdrawiam serdecznie wykładowców, opiekuna oraz wszystkich uczestników kursu. Paulina Erdman-Stopa

Paulina, 25.03.2021

Bardzo dobre szkolenie, prowadząca w bardzo dobry sposób przedstawiła temat. Świetne slajdy, zaznaczenia najważniejszych treści w trakcie wykładu. Polecam.

IWONA, 11.03.2021

Było to pierwsze szkolenie w trybie online, w którym uczestniczyłam. Przed jego rozpoczęciem nie byłam przekonana do tej formy, jednak okazało się, że jest to znakomita metoda zdobycia nowych informacji i kompetencji. Zarówno kontakt z organizatorami szkolenia jak i samą prowadzącą oceniam bardzo dobrze. Przekazywana wiedza nie była tylko suchym książkowym wykładem, lecz wzbogacana była przykładami z praktyki doświadczonego kadrowca. Szkolenie spełniło moje oczekiwania.

Barbara, 23.02.2021

Serdecznie dziękuję za profesjonalne i w miłej atmosferze przeprowadzone szkolenie przez Panią Justynę Bartela. Bardzo merytoryczne, przekazane informacje przydadzą się w praktyce. Chętnie i szybko odpowiada na pytania. Pani Justyna- skarbnica wiedzy!

Arleta, 23.02.2021

Dziękuję za szkolenie, jak zwykle bardzo profesjonalne, myślę, że wiedza zdobyta na szkoleniu przyda mi się w pracy.

Monika, 19.02.2021

Bardzo merytoryczny Prowadzący. Szkolenie z Panem Tomaszem to dobrze zainwestowany czas i pieniądze. Mam nadzieję, że to nie ostatnie szkolenie z FRR.

Magda, 18.02.2021

Program kursu bogaty merytorycznie, dużo wiedzy praktycznej i eksperckiej, wyśmienici wykładowcy chętnie i z pasją przekazujący wiedzę oraz bardzo dużo materiałów do nauki. Wykładowcy potrafili w sposób jasny, przejrzysty i zrozumiały przekazać wiedzę i zachęcić do jej pogłębiania. Kurs przerósł moje oczekiwania, jestem bardzo zadowolona i polecam. Naprawdę warto zainwestować w siebie i ten kurs, poświęcić czas i środki finansowe, zdobyta wiedza na tym kursie jest bezcenna.

Edyta, 10.02.2021

Dobry kontakt z prowadzącą. Szkolenie przebiegło bez problemów.

Uczestnik szkolenia, 09.02.2021

Skorzystałam ze szkolenia o spółce z o.o. prowadzonego przez Panią Dorotę, bardzo dziękuję za przekazaną wiedzę

Maja, 27.01.2021

Jestem pod wrażeniem organizacji szkolenia tj. ze szkolenia w formie stacjonarnej na szkolenie w formie online. Szkolenie prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów na szczęście nie tylko teoretyków ale praktyków. To moje drugie szkolenie z którego korzystam z FRR. Będą i kolejne. A teraz krótko. Szkoda czasu na studia podyplomowe, gdzie wykładowcy to teoretycy uczelniani. Doświadczyłem współpracy z profesorem prawa, który nie potrafił wypełnić weksla.

Jacek, 20.01.2021

Świetne szkolenie! Pani Justyna potrafi w sposób przystępny przekazywać najtrudniejszy materiał i sprawić, iż nawet mało ciekawe kwestie stają się interesujące. Czuję, że te cztery weekendy to był bardzo dobrzy wykorzystany czas!

Małgorzata, 12.01.2021

Kurs w 100 % spełnił moje oczekiwania. Merytoryczne, wyczerpujące materiały, świetna organizacja samego kursu jak i egzaminu. Szczególne podziękowania dla Pana Jacka Kołaczyńskiego za profesjonalizm i perfekcyjne przekazywanie wiedzy. Polecam

Barbara, 10.01.2021

Szkolenie przygotowane na bardzo wysokim poziomie. Liczne materiały pomocnicze przesyłane zawsze na czas. Szkolenie w wersji online, które prowadziła Pani Dorota Andrychowska, wzbogaciło moją wiedzę. Pani Dorota w sposób fachowy, ale i bardzo przystępny, dzięli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zajęcia prowadzi w sposób ciekawy, aby każdego zachęcić a nie zniechęcić. Cieszę się, że mój wybór padł właśnie na FRR. Polecam każdemu.

ANNA, 24.12.2020

Polecam w 100%. Kurs na bardzo wysokim poziomie pod każdym względem!! Wyczerpujące materiały, profesjonalna kadra, świetna organizacja szkolenia. Szczególne uznanie i podziękowania dla Pana Jacka Kołaczyńskiego!!!

Bożena, 22.12.2020

Uczestniczyłem w szkoleniu Specjalista ds. podatków. Szkolenie było prowadzone przez fachową kadrę specjalistów. To szkolenie pogłębiło moją wiedzę z zakresu prawa podatkowego. Dziękuję za możliwość uczestnictwa

Grzegorz, 08.12.2020

Szkolenie przeprowadzone rewelacyjnie. Pani Monika Zielińska i Pani Paulina Bramson przedstawiły tematy wyczerpująco, cierpliwie odpowiadały na pytania, przekazały ciekawe i z życia wzięte, liczne przykłady. Mega wiedza i doświadczenie. Gorąco polecam.

Joanna, 06.12.2020

Podobało mi się to, że były podawane przykłady praktyczne.

Uczestnik szkolenia, 03.12.2020

Szkolenie w Katowicach było przygotowane na wysokim poziomie. Pani Dorota prowadziła kurs w taki sposób aby wszytsko było zrozumiałe. Nie było również problemów z przekazaniem na wiedzy na dalszej części kursu online. Polecam kursu w FRR ponieważ są przygotowane pod kątem wiedzy i praktyki.

Anita, 02.12.2020

Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie, Pani Dorota która prowadziła szkolenie to chodząca skarbnica wiedzy. Polecam serdecznie.

Marta, 01.12.2020

Profesjonalne i wysoce merytorycznie szkolenie. Szkolenie w trybie on-line absolutnie nie odbiega od jakości szkoleń w trybie stacjonarnym.

Robert, 01.12.2020

Szkolenie bardzo rzetelne, wyczerpujące temat. Prowadzone w ciekawy sposób. Na pewno skorzystam z innych szkoleń w FRR.

Anna, 29.11.2020

Podobało mi się wszystko:) Od pomysłu kursu, poprzez świetną organizację , po rewelacyjny przekaz całej kadry. Ogromny podziw dla Pana Jacka za jego charyzmę, potrafi najtrudniejszy temat perfekcyjnie wytłumaczyć, po prostu człowiek petarda. Ogromne podziękowania również dla P.Magdy za jej gotowość do pomocy, przez cały czas trwania kursu.

Barbara, 28.11.2020

Szkolenie prowadzone przez Panią Agnieszkę Reda było bardzo rzeczowe i dogłębne. Wnikliwie go omówiła i rozwiała pojawiające się podczas szkolenia niejasności.

Bożena, 27.11.2020

Szkolenia przeprowadzone były w sposób profesjonalny. Prowadzący szkolenia w sposób rzetelny i bardzo przystępny omówili zagadnienia teoretyczne, prezentując je na wielu praktycznych przykładach. Szkolenie odbyło się zdalnie ze względu na sytuację zagrożenia epidemicznego i charakteryzowało się doskonałą organizacją. Trener Jacek Kołaczyński wykazał się dużym zaangażowaniem, kompetencjami oraz umiejętnością przekazywania skomplikowanych treści w przejrzysty sposób. Polecam Fundację Rozwoju Rachunkowości

MAGDALENA, 27.11.2020

Praktyczne podejście Trenera do warsztatów. Szkolenie zarówno dla osób doświadczonych jak i całkowicie nowych w temacie.

Michał, 24.11.2020

Jestem bardzo zadowolona ze Szkolenia pod hasłem „Spółka z o. o. - rachunkowość i podatki 2020” (forma zdalna) zorganizowanego przez Centrum Szkoleniowe FRR. Prowadząca szkolenie, Pani Dorota Andrychowska, bardzo zainspirowała mnie swoją pasją i podejściem do księgowości. Dziękuję, Pani Doroto! Menadżer szkoleń, Pani Monika Połosak, kieruje się najlepiej pojętą sumiennością i zmysłem organizacji. U Grupy FRR ujęły mnie otwartość, życzliwość i łatwość komunikacji. Udział w Szkoleniu był zatem dla mnie bardzo budującym doświadczeniem, nie tylko pod względem merytorycznym, ale i ze względu na doskonałą organizację. Serdecznie polecam!

Katarzyna, 20.11.2020

Przejrzysta prezentacja, interakcja i odpowiedzi na zagadnienia nie wynikające bezpośrednio z przepisów.

Uczestnik szkolenia, 12.11.2020

Serdecznie polecam kursy prowadzone przez Pana Wojciecha Próchnickiego. Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie specjalisty ds. controllingu, który przeprowadzony był w bardzo profesjonalny sposób i w 100% spełnił moje oczekiwania. Prowadzący szkolenia w sposób rzetelny i bardzo przystępny omówili zagadnienia teoretyczne, prezentując je na wielu praktycznych przykładach. Dziękuję :)

Emilia, 09.11.2020

Najlepsze szkolenie w jakim kiedykolwiek brałem udział. Pan prowadzący Wojciech Próchnicki świetny wykładowca, ogromna wiedza praktyczna z zakresu controllingu, którą podzielił się w trakcie kursu. Rewelacyjnie przygotowane materiały i zadania oraz wiele dodatkowych pomocnych opracowań przesłanych przez prowadzącego. Chętnie wezmę udział w innych szkoleniach prowadzonych właśnie przez tego prelegenta. Bardzo dobry kontakt z opiekunem szkolenia. Szczerze polecam.

Kacper, 07.11.2020

Świetne szkolenie, profesjonalne prowadzenie (Pan Wojciech Próchnicki), bardzo dużo wartościowych materiałów szkoleniowych. Polecam!!

Alina, 07.11.2020

Brałam udział w szkoleniu w Warszawie, które prowadziła Pani Monika Gajewska. Jestem bardzo zadowolona, Pani Monika posiada umiejętność świetnego przekazywania wiedzy. Mimo, iż nie miałam styczności z tym zawodem to wszystkie zagadnienia ujęte w kursie, dalo się zrozumieć i łatwo przyswoić. Serdecznie Polecam!

Karolina, 05.11.2020

Super szkolenie Zwłaszcza Pani Urszula Bardzo wzbogaciłam swoją wiedzę Polecam

Dominika, 19.10.2020

Gorąco polecam szkolenie! W trakcie szkolenia został przedstawiony praktyczny aspekt contellingu. Teoria ograniczona do minimum. Ponadto zostały udostępnione bogate materiały i możliwość kontaktu z prowadzącym. Było to moje pierwsze szkolenie z FRR i na pewno zdecyduję się na kolejne.

Klaudia, 14.10.2020

Szkolenie prowadzone na wysokim poziomie. Wykładowca Pan Leszek Sobota posiadał bardzo duża wiedzę, bardzo wyraźnie omawiane były poszczególne zagadnienia dotyczące systemu Sage Symfonia.Polecam.

Iwona, 14.10.2020

Kurs na naprawdę wysokim poziomie. Prowadząca P. Dorota rewelacyjna. Ogromna wiedza i profesjonalizm i mimo sporego tempa kursu dzięki niej dało radę ogarnąć wszystko :-) Polecam!!

Weronika, 12.10.2020

Prowadzący w bardzo sensowny i klarowny sposób prowadził wykład.

Magdalena Borkowska-Garbarek, 01.10.2020

Szkolenie przeprowadzone przez Panią Justynę uznaję na najwyższym poziomie. Sposób przekazania danych jest jasny, rzetelny i fachowy. Możliwość zadawania pytań w czasie szkolenia. Polecam szkolenie prowadzone przez Panią Justynę.

Ewa, 25.09.2020

Szkolenie bardzo przydatne. Główna zaletą tego szkolenia jest osoba prowadząca szkolenie w osobie Pani Justyny. Każdy nawet ciężki temat przekazany przez osobę o pogodnym usposobieniu, której jak było widać, podatki oraz księgowość są pasją robi się bardziej przejrzysty i łatwiejszy do przyswojenia. Polecam każde szkolenie prowadzone przez Panią Justynę.

Katarzyna, 25.09.2020

Przejrzysta prezentacja, interakcja i odpowiedzi na zagadnienia nie wynikające bezpośrednio z przepisów

Uczestnik szkolenia, 21.09.2020

Szkolenie konkretne i rzeczowe materia obejmuje wszystkie aspekty które należy mieć na uwadze przy zatrudnianiu cudzoziemców. Prowadząca z dużą wiedzą w temacie w prosty i zrozumiały sposób potrafi ją przekazać. Szkolenie jest dobrym rozwiązaniem dla osób które chcą zdobyć wiedzę w tym temacie jak również dla osób które chcą ją uporządkować. Polecam Szczerze .

Krzysztof, 01.09.2020

Świetne szkolenie. Polecam !!!!!!!

MONIKA, 01.09.2020

Szkolenie bardzo fajne, praktyczne, prowadzone w sposób jasny, klarowny, zrozumiały. Wszystkie sprawy organizacyjne na wysokim poziomie. Prowadzący merytorycznie przygotowany , otwarty z dużą wiedzą w temacie. Jedyny Minus ,że szkolenie tak szybko się skończyło. Gorąco polecam.

Piotr, 27.08.2020

Moja opinia na temat szkolenia jest bardzo dobra. Pani Justyna Bartela jest bardzo kompetentną osobą, szkolenie prowadziła w sposób merytoryczny i zrozumiały. Na bieżąco wyjaśniała każde pytanie i wątpliwość szkolonych. Poza tym materiały przez nią przygotowane całkowicie wyczerpują tematykę i zawierają bardzo dużo przydatnych informacji. Dla mnie było to jedno z najlepszych szkoleń w jakich miałam przyjemność uczestniczyć a na pewno najlepsze jakie Państwo organizowali. Z poważaniem, Beata Zych

Beata, 20.08.2020

Polecam to szkolenie wszystkim osobom zatrudniającym cudzoziemców. Bardzo dużo się dowiedziałam na tym szkoleniu. Wykładowca odpowie na wszystkie Państwa pytania i rozwiąże każdą z Państwa wątpliwości.

Ewa, 31.07.2020

Nad szkoleniem z wyceny przedsiębiorstw myślałam od pewnego czasu i cieszę się, że wybrałam szkolenie w Centrum Szkoleniowym FRR sp. z o.o. Szkolenie miało wymiar praktyczny i pozwoliło mi poczuć się pewniej w tematyce wycen. Prowadzący z szeroką wiedzą, podawał liczne przykłady oraz praktyczne rozwiązania problemów. Chętnie odpowiadał na pytania, również na te nieco wykraczające poza ścisły plan szkolenia. Pani Monika Połosak zapewniła sprawną i bardzo profesjonalną opiekę organizacyjną. Jestem zadowolona i polecam.

Miroslawa, 23.07.2020

Długo się zastanawiałam nad kursem przygotowującym do egzaminu na doradcę podatkowego. Zdecydowałam się na ten kurs właśnie w FRR i to była bardzo dobra decyzja. Obszerne materiały, świetni wykładowcy prowadzący zajęcia z prawdziwą pasją, pozytywny kontakt z organizatorem, sprawiły, że to był bardzo dobrze spożytkowany czas. Szukając kursu trafiłam na głosy, że ten czas lepiej poświęcić na samodzielną naukę. Otóż ja osobiście uważam, że sama nie zdobyłabym tak dużej wiedzy przez zaledwie 8 tygodni. Wiele zagadnień udało mi się lepiej zrozumieć przez co jest mi dużo łatwiej przyswoić ten ogrom zagadnień. Zdecydowanie polecam !!!!

Renata, 21.07.2020

Bardzo bogate treściowo szkolenie z ogromną ilością materiałów. Prowadzone przez doświadczonych Ekspertów. Zostały omówione wszystkie pytania otwarte z egzaminu ustnego, część pytań testowych oraz kazusy (w tym metoda na ich rozwiązywanie). Mnóstwo pomocnych wskazówek. Znaczna oszczędność czasu dla osób oraz motywacja w stosunku do samodzielnej nauki. Z usług FRR korzystam kolejny raz i znów powrócę niebawem (mam nadzieję). Tym razem nowa formuła online - super rozwiązanie osób dojeżdżających i szybka odpowiedź na sytuację związaną z pandemią. I oczywiście nienaganny kontakt ze strony Organizatora. Polecam serdecznie! :)

Martyna, 17.07.2020

Gorąco polecam "Certyfikowany kurs kadry i płace od podstaw" on-line prowadzony przez Panią Marzenę Mikodę. Profesjonalna usługa pod każdym względem - zarówno organizacyjnym, technicznym, jak i merytorycznym. Wysoka kultura osobista osób z Zespołu FRR, z którymi miałam przyjemność kontaktować się, jak i otwartość, chęć wsparcia oraz szybka odpowiedź na każde zadawane pytanie, czy w formie telefonicznej, on-line, czy mailowej sprawiły, że miałam poczucie zaopiekowania i bezpieczeństwa, dzięki czemu mogłam spokojnie skupić się na poszerzaniu wiedzy z zakresu tematyki szkolenia. Atmosfera podczas zajęć była ogromnie sympatyczna i przychylna. Pani Marzenia z uśmiechem na ustach, ogromną skrupulatnością wykorzystywała każdą minutę szkolenia na przekazywanie wiedzy, wspólne rozwiązywanie zadań i przykładów oraz dzieliła się swoim doświadczeniem. Teoria była często wspierana przykładami "z życia wziętymi", dzięki czemu mocniej zakotwiczyła się w pamięci :) Natomiast nad sprawną organizacją wszystkiego stale czuwała Pani Monika Połosak, z którą miałam przyjemność kontaktować się mailowo. Otrzymałam również wsparcie od Pana Darka - informatyka, który monitorował instalację niezbędnych programów dla celów szkoleniowych. Dziękuję wszystkim wymienionym wyżej osobom. Zachęcam do skorzystania z oferty szkoleń. Agnieszka Kaźmierczak

Agnieszka, 09.07.2020

Świetne szkolenie, bardzo praktyczne. Chętnie wezmę udział w innych szkoleniach prowadzonych w podobnej formie. Będę polecać innym.

Uczestnik, 07.07.2020

Super szkolenie, bardzo dużo wiedzy . Polecam bardzo

Justyna, 07.07.2020

Jest mi niezmiernie miło, że mogłam uczestniczyć w szkoleniu. Jestem z niego bardzo zadowolona, świetne przygotowanie pod względem materiałów, prowadząca, Pani Marzena Mikoda, to osoba z ogromną wiedzą, którą potrafi świetnie przekazać. Z pewnością skorzystam z kolejnych kursów FRR i z przyjemnością będę je polecać. Dziękuję raz jeszcze i do zobaczenia! :)

Anna, 06.07.2020

Kurs na wysokim poziomie, bardzo dużo się nauczyłam. Egzamin on line zdany. Podziękowania za otrzymaną pomoc w konsultacjach dla pani Magdaleny naszej opiekunki i Pana Jacka . Beata

Beata Parol, 05.07.2020
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Informacje ze stosowania prawa, podejście organów. Tak przeprowadzona formuła on-line przekonała mnie, że jest to równie dobre szkolenia jak szkolenie stacjonarne. W podjęciu decyzji o udziale w szkoleniu on-line pomógł film przedstawiający jak będzie to wyglądać.

Uczestnik szkolenia 01.07.2020r., 02.07.2020
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Pozytywnie zaskoczyło mnie, że mimo zdalnej formy szkolenia właściwie nie miało to istotnego wpływu na jego przebieg, jakość, zaangażowanie, przekaz wiedzy itd. Miało się poczucie prawie jakby siedziało się w sali szkoleniowej.

Uczestnik szkolenia 01.07.2020r., 02.07.2020

To już moje kolejne szkolenie z Panią Małgorzatą Rzeszutek. Jak zwykle wszystko na najwyższym poziomie. Przekazana wiedza jest wiedzą praktyczną wynikającą z doświadczenia a materiały gotowe do zastosowania w firmie. Szczerze polecam szkolenia w FRR z Panią Małgorzatą

Piotr, 30.06.2020

Bardzo przydatne szkolenie, pełne przykładów oraz praktycznych rozwiązań problemów. Prowadzący kontaktowy z olbrzymim doświadczeniem, chętnie odpowiada na pytania. Gorąco polecam.

Olgierd, 09.06.2020

Szkolenie w formie online okazało się być świetnym rozwiązaniem. Pani Dorota prowadziła zajęcia bardzo ciekawie i przede wszystkim przekazuje bardzo dużo informacji. Zajęcia prowadzone z pasją i zaangażowaniem. Serdecznie polecam.

Aneta, 01.06.2020

Szkolenie przeprowadzone w formie online przerosło moje oczekiwania. W bardzo przystepny i rzetelny sposób przeprowadzone zajęcia, duża wiedza prowadzącej Pani Małgorzaty. Dużo praktycznych zadań nie tylko sama teoria. Prezentacja i materiały bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolona i w 100% mogę polecić.

Angelika, 27.05.2020

Szkolenie przeprowadzone na najwyższym poziomie. Prowadząca - Pani Justyna jak zwykle dała z siebie wszystko. W logiczny i przystępny sposób prowadziła uczestników przez strukturę. Szybka reakcja na pytania biorących udział w szkoleniu online, prezentacja i materiały bez zarzutu. Zachęcam wszystkich, którzy zadają sobie pytanie: czy szkolenie online spełni moje oczekiwania? W 100 %. Jestem w pełni usatysfakcjonowana i już zastanawiam się nad wyborem kolejnego szkolenia.

Monika, 19.05.2020

Dziękuję bardzo, bardzo ciekawe szkolenie, dużo praktyki, jestem bardzo zadowolony.

Grzegorz, 13.05.2020

Polecam udział w szkoleniu. Bardzo rzeczowe i praktyczne informacje. Możliwość ewentualnego zadawania pytań po szkoleniu, bardzo pomocna.

Wioletta, 13.05.2020

szkolenie bardzo dobre

Katarzyna, 29.04.2020

Szkolenie warte uczestnictwa, na pewno przydatne dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę finansowo - controllingową. Dużo przykładów i zadań omówionych na zajęciach. Bardzo profesjonalne przygotowanie wykładowców! Polecam!!!

Dominika, 21.04.2020

Naprawdę świetne szkolenie, zarówno w wersji stacjonarnej jak i online. Materiały szkoleniowe mocno rozbudowane, sporo przykładów i analizy realnych przypadków występujących w codziennej pracy kontrolera. Prowadzącego Pana Wojciecha Próchnickiego śmiało można określić jako guru w dziedzinie controllingu i obsługi Excela :) Bardzo dobra organizacja szkolenia przez Centrum Szkoleniowe FRR. Firma, opiekun kursu jak i prowadzący godni polecenia.

Małgorzata, 30.03.2020

Szkolenie godne polecenia, Prowadzące posiadają duży zasób wiedzy z zakresu prawa pracy, a przede wszystkim w zrozumiały sposób potrafią tę wiedzę przekazać

Hanna, 17.03.2020

Z pełnym przekonaniem mogę rekomendować prowadzone przez Pana Grzegorza Różyckiego zajęcia. Szkolenie zostało poprowadzone w przejrzysty i zrozumiały sposób. Zagadnienia omawiane podczas szkolenia podniosły i ugruntowały znacząco poziom posiadanej wiedzy. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnie wykonanej usługi, zaangażowania oraz elastycznego podejścia do potrzeb klienta.

Beata, 12.03.2020

Polecam szkolenie bardzo profesjonalnie przeprowadzone.

Danuta, 04.03.2020

Szybkie i rzetelne szkolenie. Przygotowanie na najwyższym poziomie. Prowadząca przygotowała same najwazniejsze i przydatne informacje. Polecam!

Łukasz, 02.03.2020

Kurs Palce od A do Z jedno z lepszych szkolen na jakim byłam a to za sprawa P. Ewy Polewczak która ma ogromną wiedzę, jest doskonale przygotowana, potrafi kilka razy wytłumaczyć jedno zagadnienie, jest przy tym bardzo miła i cierpliwa dla swoich kursantów. Szkolenie u p. Ewy to czysta przyjemność, polecam w 100%

Monika, 20.02.2020

Bardzo rzeczowe szkolenie, z przykładami praktycznymi - \"z życia wziętymi\". Pani Justyna jest świetną prowadzącą, przede wszystkim pasjonuje ją to co robi co doskonale widać w sposobie przekazywania przez nią wiedzy. Serdecznie polecam.

Karolina, 20.02.2020

Co do samego szkolenia to oceniam je pozytywnie pod względem merytorycznym tj. znajomość tematu przez Panią Urszulę Trójkowską oraz możliwość zadawania nieograniczonej liczby pytań, na które prowadząca odpowiadała wyczerpująco. Materiały przygotowane idealnie, czytelne, przejrzyste. Organizacja szkolenia, bez zarzutu.

Carmen, 19.02.2020

Doskonałe szkolenie zorientowane na kształcenie umiejętności praktycznych, dostosowane do potrzeb kursantów. Prowadząca Pani Justyna Bartela genialnie angażująca uwagę, łączyła własne doświadczenia i praktykę w przekazywaniu wiedzy.Z całym przekonaniem szczerze polecam.

Katarzyna, 16.02.2020

Szkolenie było prowadzone w bardzo przejrzysty sposób. Wszelkie kwestie od razu były wyjaśniane i uzyskiwałam odpowiedzi na każde pytanie. Świetne przygotowanie osoby prowadzącej - p. Marzeny Mikody. Ogromna wiedza szkoleniowca, jak i wieloletnie doświadczenie pozwoliły poznać wszelkie niuanse i zapoznać się z niespodziankami, które mogą na nas czekać w pracy na stanowisku kadrowym. Kurs na pewno wzbogacił moją wiedzę, uzupełniłam braki wiadomości w wielu kwestiach oraz dowiedziałam się, jakie dotychczas błędy popełniałam. Ważną kwestią jest fakt, iż mimo zajęć do późnych godzin wieczornych, nie były one nudne i monotonne. Słodki poczęstunek umilał zawsze czas, a do tego poznałam wiele ciekawych, miłych i fantastycznych ludzi. Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w kursie. Myślę, że nie ostatnim :)

KATARZYNA, 12.02.2020

Super szkolenie, zdecydowanie polecam, Pani Monika i Pani Paulina ludzkim językiem przekazują swoją wiedzę. Organizacja na najwyższym poziomie.

Magdalena, 11.02.2020

Wszystkim zainteresowanym serdecznie polecam firmę szkoleniową. Wiedza obu Pań prowadzących bardzo szeroka, tłumacząc zawiłe tematy robiły to w ciekawy sposób, bardzo cierpliwie i co najważniejsze do skutku. Miejsce doskonale skomunikowane, sale wykładowe dobrze wyposażone, zaplecze gastronomiczne na bardzo fajnym poziomie, bardzo czysto i elegancko. Panie z obsługi bardzo miłe i pomocne. Na pewno wrócę jeszcze na kurs zaawansowany.

Barbara, 05.02.2020

Myślę, że 6 godzin to za mało czasu na ten materiał, 8 godzin byłoby lepsze.

Magdalena, 03.02.2020
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Profesjonalnie, rzeczowe i bardzo ciekawe szkolenie. Wspaniała atmosfera, super organizacja. Polecam wszystkim.

anna, 21.01.2020

Szkolenie obejmujące najważniejsze kwestie i obszary, którymi zajmuje się główny księgowy lub osoba zarządzająca działem księgowo-finansowym (UoR, MSSR, ustawy podatkowe, CIT, PIT, VAT). Pozwala na dogłębne poszerzenie wiedzy, odświeżenie \"zapomnianych\" tematów. Prowadzący (a szczególnie p. Jacek Kołaczyński) w jasny i logiczny sposób objaśniają skomplikowane przypadki, wyjaśniają nie zawsze zrozumiałe przepisy. Dużym plusem są też zajęcia z analizy finansowej i excela. Szkolenie wybitnie praktyczne, do wykorzystania w codziennej pracy. Szkolenie jest dosyć intensywne, ale pozwala w krótkim czasie objąć całość niezbędnych zagadnień. Oceniam je zdecydowanie pozytywnie. Polecam je każdemu kto chce być dobrym specjalistą w zakresie księgowości/finansów/podatków.

Ewa, 16.01.2020

Wszystkim gorąco polecam zarówno to szkolenie jak i inne prowadzone przez panią Justynę. Świetnie przygotowane i przeprowadzone szkolenie.

Katarzyna, 14.01.2020

Kurs zdecydowanie przewyższył moje oczekiwania. Uważam, że te 3 miesiące to była ciężka praca, ale nie stracony czas. Wykładowcy w bardzo przystępny sposób przekazują swoją wiedzę, głównie tę praktyczną. Co jest niezaprzeczalnie wielkim atutem. A Pan Jacek zasługuje na szczególne uznanie. Widać, że ma bardzo duże doświadczenie zawodowe, co pozwala mu każdy temat poprzeć wieloma przykładami. Obsługa kursu także na bardzo wysokim poziomie. Z pewnością będę korzystała w przyszłości z Państwa szkoleń.

Ilona, 30.12.2019

Ogromna wiedza merytoryczna i praktyczna oraz doskonałe umiejętności przekazania wiedzy prowadzącej Pani Marzeny pozwoliły na opanowanie wszelkich zagadnień z zakresu szkolenia. Ponadto przyjemna atmosfera ze strony wszystkich pracowników FRR oraz materiały szkoleniowe napewno zachęcą każdego kursanta na kolejne szkolenia w celu podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Justyna, 27.12.2019

Przemiła atmosfera, profesjonalnie podejście do przygotowania i przeprowadzenia szkolenia. Prowadząca z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem, potrafiąca tą wiedzę przekazać. Polecam!!

Barbara, 27.12.2019

Polecam !!

Igor, 27.12.2019

Szkolenie pozwoliło mi poznać tematykę rachunkowości oraz księgowości. Pani Justyna, prowadząca to szkolenie, w sposób profesjonalny, z zaangażowaniem oraz staranną dokładnością przekazywała swoją wiedzę. Jako podsumowanie stwierdzam, że jakość szkolenia była na najwyższym poziomie.

Tomasz, 21.12.2019

Polecam !

Igor, 21.12.2019

Bardzo dobrze przygotowane szkolenie, prowadząca z wiedzą na bardzo wysokim poziomie. Polecam

M., 20.12.2019

Wybrałam kurs biorąc pod uwagę właśnie opinie uczestników. Niestety u mnie się nie sprawdziło. Inna prowadząca i niestety kurs nie spełnił moich oczekiwań. Pani Jadwiga, która prowadziła szkolenie na pewno posiada bardzo duża wiedzę ale niestety nie potrafiła jej przekazać. Zagadnienia omówione w sposób powierzchowny i nie zrozumiały. Wszystko do doczytania w domu. Nie wspomnę o zajęciach z symfonii, której niestety nie potrafiła obsługiwać. Dodatkową gwiazdka za serwis kawowy oraz bardzo miła obsługę osób tam pracujących.

Magda, 19.12.2019

Ogrom wiedzy, który jest przekazany w bardzo przyswajalnej formie. Każdy temat szkolenia jest omawiany bardzo szczegółowo i precyzyjnie. Serdecznie polecam - warto!!

Wioleta, 13.12.2019

Chciałam podzielić się moją opinią na temat szkolenia, w którym miałam przyjemność uczestniczyć, z pełną świadomością polecam gorąco Fundację, a w szczególności Panią Justynę, jest to mój absolutny autorytet w dziedzinie księgowości, swoją wiedzę przekazuje w sposób profesjonalny i nawet osoby, które nie mają do czynienia z \"prawdziwą księgowością\" podaję swój przykład są w stanie przyswoić przekazaną wiedzę. Myślę, że to dopiero mój początek, ponieważ Pani Justyna zainspirowała mnie do czegoś co naprawdę chciałabym robić na co dziennie. Pozdrawiam serdecznie ☺️

Anna, 09.12.2019

Szkolenie na wysokim poziomie, zakres materiału duży ale zajecia prowadzone przez Panią Justynę Bartelę byly wyczerpujaco objaśniające zagadnienia dt. tematyki szkolenia. Szczerze polecam.

Monika, 08.12.2019

Dzięki pani Aleksandrze Tarasek-Gradoń temat finansów dla niefinansisty był przekazany w zrozumiały sposób.

Liliana, 04.12.2019

Brałam udział w szkoleniu Akademia VAT 2019 w Warszawie, prowadzonym przez Pana Adama Podleśnego. Szkolenie odbywało się w przyjaznej atmosferze, która zachęcała uczestników do dopytywania i zgłębiania tematu. Kurs został przeprowadzony w przejrzysty sposób, z mnóstwem praktycznych przykładów z życia biznesowego. Polecam szczególnie osobom, które chcą usystematyzować posiadaną wiedzę oraz poszerzyć ją o dodatkowe zagadnienia.

Martyna, 01.12.2019

Bardzo profesjonalne szkolenie. Ciekawe zarówno pod względem merytorycznym jak i praktycznym.

Agnieszka, 27.11.2019

Uczestniczyłam w szkoleniu, jest genialne. Bardzo dużo teoretycznych i praktycznych informacji, świetny program szkolenia. Panie prowadzące w bardzo przystępny i jasny sposób przekazują wiedzę. Zdecydowanie polecam szkolenie każdemu, kto chce zdobyć wiedzę z zakresu kadr i płac :)

Kinga, 26.11.2019

Szkolenie na wysokim poziomie. Prowadząca z dużą wiedzą i umiejąca ja przekazać. ;)

Agata, 26.11.2019

Szkolenie godne polecenia, pani Paulina i Monika posiadają ogromną wiedzę i dzielą się nią w bardzo przystępny sposób. Zawsze można liczyć na ich pomoc.

Agnieszka, 21.11.2019

Bardzo dobre szkolenie. Pani Justyna Bartela to doskonaly specjalista w swojej dziedzinie. Polecam szkolenia u tej prowadzacej.

Martyna, 20.11.2019

\"Wiem, że nic nie wiem\" - nie będę cytować Sokratesa, bo akurat z zakresu kadr i płac, wiem po szkoleniu bardzo dużo! Praktyczna wiedza przekazana w przystępny sposób, wszelkie wątpliwości rozwiane, przyjazna atmosfera - o to chodziło!

Aleksandra, 19.11.2019

Bardzo profesjonalne szkolenie . Prowadząca Pani Dorota Andrychowska, osoba z dużą wiedzą i umiejętnością przekazania jej. Polecam

Beata, 14.11.2019

Wszystko bardzo dobrze. Szkolenie przeprowadzone przystępnym językiem, duża ilość materiałów, lunch i serwis kawowy bardzo dobry w cenie. Polecam.

Edyta, 14.11.2019

Bardzo dobrze przygotowany wykładowca,. Miła i gościnna atmosfera. Może odrobinę za szybko przerabiany materiał, ale generalnie polecam.

Anna, 13.11.2019

Bardzo dobre merytorycznie szkolenie. Prowadząca, Pani Dorota Andrychowska posiada dużą wiedzę praktyczną i teoretyczną, wiedzę i informacje przekazuje w sposób zrozumiały, pomaga rozwiązać nasz konkretny problem. Bardzo miła, sympatyczna osoba. Ogromnym plusem szkoleń są niewielkie grupy. Dobra organizacja szkolenia. Na szkoleniu w FRR byłam pierwszy raz, ale jestem bardzo zadowolona.

Monika, 31.10.2019

Szkolenie na wysokim poziomie. Ciekawe zarówno pod względem merytorycznym jak i praktycznym. Prowadząca szkolenie Pani Justyna Bartela to człowiek z pasją, prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie i zrozumiale. Lokalizacja i organizacja szkolenia bez zarzutu. Polecam.

Agnieszka, 26.10.2019

Super szkolenie warto uczestniczyć ja jako osoba która nie miał pojęcia o spedycji i transporcie dużo się dowiedziała super prowadzący Pan Grzegorz godnie polecam

Łukasz, 22.10.2019

Bardzo dobre szkolenie, zdecydowanie wybiorę się na następny poziom kursu. Pani Justyna Bartela potrafi przekazać wiedzę w prosty sposób, nie można sobie wyobrazić lepszego nauczyciela. Dodatkowym plusem jest zdecydowanie fajny serwis kawowy, słodki poczęstunek i kanapki ;) POLECAM

Magda, 18.10.2019

Witam serdecznie , moja opinia na temat Państwa poziomu szkolenia jest jednoznaczna - wspaniale.!!! Miałam wiele kursów ect....., ale żaden z nich nie przygotował na tak wysokim poziomie merytorycznym . Jestem pod wrażeniem osób wykładających tematykę kursu jak również osób z obsługi . Jako firma na pewno będziemy korzystać z Państwa usług , co już nastąpiło. Dziękuję za atmosferę i za zaangażowanie z każdej strony . Pozdrawiam Urszula S.

URSZULA, 15.10.2019

Organizacja szkolenia na wysoki poziomie, świetna kadra prowadząca. Serdecznie polecam :)

Małgorzata, 12.10.2019

Bardzo polecam kurs na Głównego Księgowego w FRR z jednego bardzo prostego powodu, właściwi ludzie na właściwym miejscu. Bardzo wyczerpująco omówione zagadnienia dot. rachunkowości, sprawozdawczości i podatków. Po przez uczestnictwo w kursie można uzupełnić, odświeżyć a przede wszystkim usystematyzować wiedzę. Jestem już po trzecim kursie w tym miejscu i jestem z każdego w takim samym stopniu zadowolona. Naprawdę warto.

Małgorzata, 11.10.2019

Zdecydowanie polecam. Wiedza praktyczna. Pan Jacek lider wśród wykładowców. Napewno wrócę na kolejne szkolenie.

Joanna, 10.10.2019

Cieszę się, że mogłam wziąć udział w organizowanym prze Was szkoleniu z zakresu kadr i płac. Jestem bardzo zadowolona z udziału w nim i uważam, że w znacznym stopniu poszerzył moją wiedzę i dodał mi pewności siebie z zakresu omawianych tematów. Jestem bardzo zadowolona z wykładowców, ich ogromnej wiedzy, która była przekazywana w jasny i dostępny sposób.

Katarzyna, 08.10.2019

Wczoraj ukończyłem kurs - Kadry i Płace od podstaw. Szkolenie było przeprowadzone na najwyższym poziomie. Obie prowadzące nie do zagięcia, na wszystkie pytania znały odpowiedzi a nawet pomogły rozwiązać parę sporów z własnego życia zawodowego. Do tego fajny bufet (choć brakowało ciepłego posiłku). Czekam z niecierpliwością na inne kursy z obszaru HR.

Alexander, 07.10.2019

Najlepsze szkolenie na jakim byłam. Wykładowca (pani Iwona Kmieciak) w mojej ocenie posiadała bardzo dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną a także umiejętność jej przekazywania. Organizator zadbał o wszystkie szczegóły. Na szkolenie musiałam dojechać (około 130 km) , dostałam mapki jak dojechać a przed windą biurowca czekała osoba która zadbała żebym nie musiała szukać miejsca szkolenia. Jednak największy wpływ na moją ocenę ma mała liczba uczestników szkolenia (do tej pory brałam udział w szkoleniach dla około 40 osób).

Irena, 01.10.2019

Ogromna ilość materiałów szkoleniowych - jasno i przystępnie napisane, na pewno przydają się w przyszłości. Dużo przykładów z codziennej pracy pani Prowadzącej. Pani Dorota posiada ogromną wiedzę i chętnie się nią dzieli. Głęboko wierzy w każdego kursanta, nawet tego, który ma mniejsze doświadczenie w dziedzinie księgowości. Z łatwością odpowiada na pytania wzbudzające nasze zastanowienie, chętnie wyjaśnia zawiłości z którymi mamy problem w swojej codziennej pracy. Polecam każdemu, kto o rachunkowości ma przynajmniej średnie pojęcie.

Mariola, 26.09.2019

Szkolenie przeprowadzono profesjonalnie, przez kompetentnego wykładowcę. Byłam pierwszy raz na szkoleniu w FRR i na pewno nie ostatni. Polecam!

Ewa, 26.09.2019

Szklenia bardzo ciekawe, dla tych którym brak wiedzy w tym temacie ale i dla tych, którzy potrzebują odświeżenia. Szkolenie prowadzone w małej grupie, interaktywnie i bardzo interesująco. Prowadzący: Tomasz Zdziarski - kompetentny wykładowca, z dużą wiedzą i doświadczeniem praktycznym co tylko podnosi walory szkolenia. Polecam!

Justyna, 24.09.2019

Szkolenie świetnie przeprowadzone przez Panią Agnieszkę Redę. Zdecydowanie polecam !

Dorota, 23.09.2019

Szkolenia spełniły moje oczekiwania. Prowadzący służą dużym doświadczeniem zawodowym i potrafią rzetelnie rozwikłać niekiedy trudne zagadnienia. Posiadają umiejętność zaciekawienia słuchacza zagadnieniami szkolenia przekazując je w czytelny i zrozumiały sposób.

Barbara, 19.09.2019

Szczerze polecam to szkolenie. Można wynieść z niego dużo przydatnej wiedzy, która jest przekazywana w sposób rzeczowy i zrozumiały. Szkolenie prowadzone przez praktyków, a co za tym idzie: mało teorii, dużo praktycznej wiedzy. Z pewnością skorzystam jeszcze ze szkoleń oferowanych przez FRR.

Aleksandra, 13.09.2019

Jestem zadowolona z udziału w kursie, w pełni spełnił moje oczekiwania. Osoba prowadząca kurs - Pani Barbara posiada bardzo obszerna wiedzę którą potrafi w bardzo przystępny sposób przekazać innym a do tego jest bardzo sympatyczna :) Na naszych zajęciach zawsze towarzyszył jej uśmiech na twarzy co stwarzało bardzo miłą atmosferę podczas zajęć, widać że lubi to co robi :) Mimo że było bardzo dużo materiału do omówienia Pani prowadząca szkolenie zawsze znalazła czas na ponowne wytłumaczenie jeśli ktoś miał problem z danym zagadnieniem. Cieszę się, że zdecydowałam się na udział w kursie i w przyszłości planuje iść na kolejny bo naprawdę warto!

Paulina, 13.08.2019

Fantastyczne szkolenie z praktycznym podejściem - wiele przykładów z życia. Profesjonalna organizacja. Atmosfera była bardzo przyjemna, dzięki czemu 4 tygodnie minęły bardzo szybko! Pani Marzena jest świetnym szkoleniowcem. Polecam każdemu, kto zastanawia się, które szkolenie z dostępnych na rynku wybrać!

Ewa, 12.08.2019
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Dziękuję za udział w szkoleniu. Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Pozdrawiam i polecam

Patrycja, 01.08.2019

Bardzo dobra merytoryka szkolenia i prowadzącego. Opiekun szkolenia - Pani Monika - bardzo kontaktowa i pomocna. Polecam szkolenia w FRR w 100%.

Beata, 31.07.2019

Doskonała wiedza Pań prowadzących i przede wszystkim świetnie poprowadzone zajęcia. Na kursie było dużo zadań praktycznych, które pozwoliły zrozumieć podstawy materiału. Dziękuję :)

Pola, 31.07.2019

Szkolenie bardzo profesjonalnie przeprowadzone, materiały bogate w treść, Organizacja szkolenia na wysokim poziomie. Polecam

RAFAŁ, 30.07.2019

Bardzo dobre szkolenie. Pozwoliło mi uporządkować wiedzę i zwrócić uwagę na ważne zagadnienia. Polecam zwłaszcza dla osób które zostały koordynatorami i muszą sobie z tym zadaniem poradzić.

Monika, 08.07.2019

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Tematy zajęć prowadzone były bardzo szczegółowo, prowadzący zawsze rzetelnie oraz wyczerpująco odpowiedział na każde zadane pytanie, nikt nie został pominięty. Na szkoleniu dostawaliśmy potrzebne materiały do nauki, które okazały się bardzo przydatne w pracy jak i w życiu codziennym. W czasie zajęć panowała miła atmosfera, grupa również okazała się bardzo przyjazna, a i czas szybko upływał. Polecam ten kurs, dzięki niemu zrozumiałam wiele trapiących mnie zagadnień z księgowości, myślę że w przyszłości ponownie skorzystam z innych szkoleń FFR :)

Jagoda, 29.06.2019

Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Prowadząca szkolenie to osoba z ogromną wiedzą, umiejąca przekazać informacje w sposób przejrzysty, dostępny ui zrozumiały. Organizacja szkolenia profesjonalna

ewa, 26.06.2019

Szkolenie bardzo dobre. Uzyskana wiedza będzie przydatna do dalszej pracy w zawodzie. Wykładowca Pani Agnieszka Gałuszko bardzo kompetentna i z dużym doświadczeniem zawodowym. Do tego bardzo sympatyczna osoba.

Żaneta, 26.06.2019

Świetne szkolenie dla osób na różnym poziomie "wtajemniczenia". Pozwala ułożyć posiadaną wiedzę i znacznie ją wzbogacić. Ogromny plus za ogrom materiałów i przygotowanie Prowadzącej oraz indywidualne podejście do każdego z uczestników. Świetna organizacja. Było to moje pierwsze szkolenie w FRR, ale na pewno nie ostatnie. Gorąco polecam!

Marta, 14.06.2019

W dniu wczorajszym tj 10.06.2019 roku uczestniczyłam w/w szkoleniu, osoba prowadzącą była Pani Justyna Bartela. Profesjonalizm, ogromna wiedza, umiejętność przekazania wiedzy to tylko niektóre zalety tej Pani. Również cała strona administracyjna na wysokim poziomie. Oceniam całokształt na 5

ewa, 11.06.2019

Dobrze skrojony program i kompetentne prowadzące, polecam

Ola, 30.05.2019
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Szkolenie zamknięte zgodnie z planem – rozwiało nasze wątpliwości. Trener merytorycznie b. dobrze przygotowany. Jesteśmy zadowoleni.

Jolanta, 28.05.2019

Szkolenie świetnie przygotowane. Pani prowadząca z olbrzymią wiedzą, przydatne materiały szkoleniowe. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam :)

Monika, 27.05.2019

Polecam, w ciekawy sposób przekazana wiedza. Nauczyłam się dużo pomimo że wcześniej nie miałam kontaktu z księgowością.

Barbara, 22.05.2019

Kurs zorganizowany i poprowadzony na wysokim poziomie. Pani Justyna prowadziła zajęcia w sposób ciekawy, stawiając nacisk na praktykę, co było dla wszystkich uczestników rzeczą kluczową. Przed kursem nie uwierzyłbym, że słowa „księgowość” i „interesujące” da się użyć w jednym zdaniu- Pani Justyna udowodniła że jest to możliwe.Jeszcze raz dziękuję i wierzę, że spotkamy się podczas kolejnych kursów.

Michał, 22.05.2019

Szkolenie przeprowadzone w ciekawy sposób, wyjaśniający wiele nowych zagadnień związanych z tym tematem. Prowadzący szkolenie miły, uprzejmy, chętny do pomocy. Pomoce dydaktyczne przygotowane profesjonalnie. Miłła obsługa całego personelu FRR. I na dodatek smaczny poczęstunek:) Szkolenie na wysokim poziomie.

ANNA, 20.05.2019

Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie. Wysoki poziom wiedzy prowadzącego, znakomita umiejętność przekazywania wiedzy oraz zainteresowania grupy tematem. Wysoki poziom kultury osobistej prowadzącego. Miejsce przeprowadzenia szkolenia na wysokim poziomie. Wyżywienie podczas szkolenia na wysokim poziomie. W przyszłości na pewno skorzystam jeszcze nie raz z oferty szkoleniowej FRR

Dorota, 17.05.2019

Polecam uczestnictwo w szkoleniu \'\'Faktura VAT- zasady wystawiania\'\' prowadzonym przez Panią Justynę Bartela. Pani Justyna posiada bardzo dużą wiedzę oraz potrafi ją przekazać. Chętnie odpowiada na zadawane pytania. Wiedzę zdobytą na szkoleniu z całą pewnością wykorzystam w codziennej pracy. Każdy uczestnik dodatkowo otrzymał bardzo obszerne materiały dotyczące tematyki szkolenia przygotowane przez Panią Justynę. W przyszłości chętnie skorzystam z oferty szkoleń prowadzonych przez Panią Justynę Bartela.

Bogumiła, 14.05.2019

Moduł poprowadzony znakomicie przez osobę z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Jeśli całe szkolenie będzie organizowane ponownie, to na pewno wezmę udział w pozostałych modułach.

Krzysztof, 13.05.2019

Polecamm

Justyna, 02.05.2019

Szkolenie bardzo na czasie. Prowadzący posiada szeroką wiedzę na poruszany temat. Bardzo pozytywne wrażenia po skzoleniu.

Mariola, 02.05.2019

Polecam szkolenie w FRR. Bardzo dobrze poprowadzone i przygotowane. Materiały dla uczestników pomocne. Wszystko w najlepszym porządku.

Joanna, 16.04.2019

Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Składało się z 2 części - krótszej teoretycznej i warsztatów praktycznych. Obie Panie trenerki były bardzo doświadczone i w bardzo przystępny, jasny i ciekawy sposób potrafiły przekazać swoją wiedzę na temat potrąceń. Najbardziej wartościowe były świetnie przygotowane zadania warsztatowe, dzięki którym zdobyta wiedza mogła zostać zastosowana w praktyce. Panie były bardzo komunikatywne, pomocne i chętnie odpowiadały na wszystkie zadane pytania. Sama organizacja szkolenia, jak zwykle na bardzo wysokim poziomie, przerwy dopasowane do indywidualnych potrzeb uczestników, bardzo różnorodny serwis kawowy oraz lunch. Szkolenie pozwoliło usystematyzować i zaktualizować wiedzę o potrąceniach a miła atmosfera na szkoleniu i świetna organizacja sprawiły, że był to bardzo dobrze zainwestowany czas.

Dorota, 16.04.2019

Szkolenie spełniło moje oczekiwania.Uzyskałam ogrom wiedzy w teorii i praktyce w ciągu kilku godzin.

Dorota, 15.04.2019

Zagadnienie zróżnicowane, dużo przykładów praktycznych. Panie prowadziły szkolenie w sposób zrozumiały wyjaśniały wszystkie wątpliwości pojawiające się podczas zajęć. Sympatyczna grupa oraz bardzo dobra obsługa zaplecza szkoleniowego. Polecam

KAMILA, 15.04.2019

Bardzo dobra organizacja szkolenia i świetne przygotowanie prowadzącej. Polecam jak najbardziej.

Ewelina, 15.04.2019

Dobre szkolenie, bardzo dobryprowadzacy.

BOŻENA UTNIK, 28.03.2019

konkretyzacja tematu, szczegółowe omówienie i dobre przykłady stosowania

KRZYSZTOF, 20.03.2019

Polecam kurs Asystent ds. księgowości. Tematyka kursu bardzo interesująca, pozwalająca na zdobycie wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Szczególnie polecam Panią prowadzącą Justynę, która zawsze była przygotowana do zajęć i zapewniała milą atmosferę, przez co nawet trudniejsze rzeczy były przyjemne i zrozumiałe :)

Aleksandra, 19.03.2019

Absolutnie mogę polecić kurs "Asystent ds. księgowości w Katowicach . Dużo godzin, przy stosunkowo niedrogiej cenie, a poziom merytoryczny kursu i prowadzący - naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Wzięłam udział w takim kursie i absolutnie nie żałuję. Dużo praktyki, świetnie przygotowane materiały szkoleniowe , a przede wszystkim ogromna wiedza i zaangażowanie prowadzącej zajęcia Pani Justyny :) Polecam!!

Honorata, 19.03.2019

Szkolenie prowadzone przez wykwalifikowaną osobę. Prowadząca dokładnie i w sposób przejrzysty omówiła cały proces zatrudniania cudzoziemców, odpowiedziała na każde nurtujące uczestników pytania. Wiedza wyniesiona ze szkolenia będzie na pewno bardzo pomocna w dziale kadr i płac. Gorąco polecam to szkolenie.

Emilia, 14.03.2019

Bardzo dobre szkolenie. Prowadzący kompetentny, chętnie udzielał odpowiedzi na różne pytania. Polecam.

Longina, 11.03.2019

Dzień dobry, Wszystko ok, polecam

DOROTA, 05.03.2019

Bardzo profesjonalna placówka polecam.

Katarzyna Kluba, 01.03.2019

Przeprowadzone szkolenie w pełni zaspokoiło moje oczekiwania. Teoria poparta przykładami. Mała ilość osób podnosi wartość szkolenia. Organizacja szkolenia bez zarzutu. Gorąco polecam"

Aleksandra, 27.02.2019
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Osoba prowadząca bardzo dobrze znająca zagadnienie i potrafiąca, o dziwo jasno i zrozumiale je wytłumaczyć. Bardzo polecam.

Danuta, 26.02.2019

Szkolenie merytoryczne prowadzone w bardzo miłej atmosferze, a informacje przekazane w sposób przystępny i łatwy do przyswojenia. Polecam

Tomasz, 06.02.2019

Szkolenie prowadzone przez Panią Justynę jest w sposób fachowy i profesjonalny . Wiedza prowadzącej na bardzo wysokim poziomie, potrafi przekazać w sposób zrozumiały. Dużo praktycznych przykładów. Pani Justyna zarówno w trakcie szkolenia i po nim udziela profesjonalnych rad oraz odpowiada na każde zadane pytanie.Rewelacyjna prowadząca. Polecam ! Aneta

Aneta, 01.02.2019

Polecam zajęcia z Panią Justyną B. Wiedza i przekaz prowadzącej są na bardzo wysokim poziomie, podparte licznymi przykładami. Pani Justyna odpowiada na każde pytania profesjonalnie. Zajęcia ciekawe.

Aneta, 29.01.2019

Zajęcia były prowadzone bardzo profesjonalnie i przystępnie dla każdego. Podejmowane tematy były jasno objaśniane, a zajęcia odbywały się w miłej atmosferze. Szczerze polecam.

Tomasz, 21.01.2019

Bardzo dobre szkolenie. Gorąco polecam.

karolina, 19.12.2018

Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Pani Barbara, prowadząca szkolenie, odpowiadała szczegółowo na zadawane pytania, jak i wyjaśniała na bieżąco pojawiające się wątpliwości. Atmosfera jak zawsze bardzo przyjazna. O kawie nie wspomnę :-) Było to moje kolejne szkolenie z FRR i na pewno nie ostatnie. Gorąco polecam.

Małgorzata, 17.12.2018

Ciekawy i dobrze poprowadzony kurs, na którym można dowiedzięć się wielu niuansów dotyczących Bilansu, Rachunku Zysków i Strat oraz zrozumieć "obrotówke" Polecam kurs i prowadzącą, Panią Justynę.

Paweł, 30.11.2018

Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie,na odpowiednim poziomie.

Dorota, 30.11.2018

Szkolenie nauczyło mnie czytania i interpretacji sprawozdań finansowych bez większych trudności. Prowadząca bardzo przejrzyście tłumaczyła wszystkie zagadnienia. Gorąco polecam.

Agnieszka, 29.11.2018

Rewelacyjne szkolenie, bardzo pomocne materiały, świetna organizacja. Ogromna wiedza Prowadzącej, która w prosty i jasny sposób tłumaczyła każde zagadnienie pozwoliła naprawdę poszerzyć swoję wiedzę i wiele się nauczyć. Polecam gorąco!

Agnieszka, 29.11.2018

Szkolenie w istotny sposób poszerzyło wiedzę z zakresu jakiego dotyczyło. Bardzo rzetelna i kompetentna Prowadząca - wszystko dokładnie i bez pośpiechu tłumaczy. Polecam

Agnieszka, 29.11.2018

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Wszystkie zagadnienia dotyczące tematyki szkolenia omówione wyczerpująco. Prowadzący szkolenie świetnie przygotowany merytorycznie, a jednocześnie nastawiony otwarcie na uczestników tak aby przekazać jak najwięcej wiedzy.

Wojtek, 29.11.2018

Kurs dzienny w Katowicach prowadzony przez Panią Justynę Bartela był wykładany na najwyższym poziomie. Pani Justyna posiada bardzo dużą wiedzę i była świetnie przygotowana do zajęć, przekazywała informacje w jasny i przystępny sposób. Polecam kurs nawet tym, którzy nie mają na co dzień styczności z księgowością.

Ewelina, 26.11.2018

Polecam kurs asystent ds. księgowości, w szczególności prowadzącą Panią Justynę. Prowadzenie przez wykładowce zajęć to połączenie bardzo fachowej wiedzy, z umiejętnością dotracia nawet do osób, które nie miały nigdy nic wspólnego z księgowością. Wszystko poparte praktycznymi przykładami zastosowania zdobytej wiedzy.

Paweł, 26.11.2018

Miałam przyjemność uczestniczenia w szkoleniu "Asystent ds. księgowości", które prowadziła Pani Justyna Bartela. Prowadząca z pasją, zaangażowaniem, bogatą wiedzą merytoryczną i umiejętnością przekazywania informacji, a dodatkowo osoba bardzo sympatyczna. Wiedza przekazywana w różnorodny sposób m.in. ćwiczenia, case study, które ułatwiają zrozumienie poruszanych zagadnień. Bardzo chętnie skorzystam z kolejnych szkoleń prowadzonych przez Panią Justynę, która jest jednym z najlepszych wykładowców, praktyków, jakich spotkałam dotychczas.

Karolina, 26.11.2018

Zakres szkolenia, jakoś materiałów, ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej a przede wszystkim sposób przekazywania informacji przez Panią Justynę sprawia, że wszystko staje się prostsze i logiczne. Oby więcej takich szkoleniowców! Mam nadzieję, że kolejne stopie z księgowości też będą prowadzone przez Panią Justynę. Polecam

Katarzyna, 26.11.2018

Wzięłam udział w szkoleniu "Akademia VAT 2018" prowadzonym przez p. Justynę Bartelę, z którego jestem bardzo zadowolona. Bogata wiedza Pani prowadzącej, zaangażowanie w wykonywaną pracę i sposób przekazywania informacji na najwyższym poziomie. Nigdy wcześniej tak chętnie nie słuchałam, gdy ktoś tłumaczył zagadnienia związane z podatkami. Uważam, że szkolenia takie jak te, czyli prowadzone przez osobę, nie dość, że z ogromną wiedzą to jeszcze z bogatym doświadczeniem zawodowym, są najlepsze. Dzięki temu Pani Justyna podawała dużo przykładów z życia wziętych, które najlepiej obrazują różne sytuacje. Z chęcią wybrałabym się na kolejne szkolenie właśnie do tej prowadzącej. Szczerze polecam!

Karina, 23.11.2018

Polecam wszystkim centrum szkoleń FRR. Szkolenia w których uczestniczyłam były prowadzone w sposób prosty zrozumiały. Bardzo wysoko oceniam kompetencje i wiedzę fachową Wykładowców, którzy przekazali nam cenne dla mnie wskazówki, które pomogą nam rozwiązywać konkretne problemy w przyszłości.

Katarzyna Bochenek, 23.11.2018
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Bardzo ciekawie prowadzone szkolenie. Prowadzący umiejący przekazać wiedzę i rozszerzyć pole widzenia na niektóre zagadnienia. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne jak i organizacyjne. Na pewno będę polecać!

Beata, 22.11.2018

Bardzo dobrze przygotowane szkolenie merytorycznie w oparciu o wiele przykładów teoretycznych i praktycznych. Szkolenie godne polecenia.

Joanna Prudel, 21.11.2018

Szkolenie przygotowane przez Panią Justynę Bartelę i FRR jest na bardzo wysokim poziomie. Temat był omówiony bardzo dokładnie, z praktycznymi przykładami w sposób bardzo przejrzysty. Osoba trenera - Pani Justyna jest osobą o dużej kulturze osobistej, życzliwą i cierpliwą dla słuchaczy. Jej wiedza jest ogromna. FRR organizuje szkolenia na najwyższym poziomie: materiały do szkolenia, przerwy kawowe i lunch są perfekcyjne.

Hanna, 19.11.2018

Byłam na szkoleniu " Akademia VAT 2018" i jestem pod wielkim wrażeniem . Szkolenie godne polecenia. Ogromną rolę odegrała Pani prowadząca kurs !!! Prowadząca Pani Justyny Bartela posiada przeogromną wiedzę i doświadczenie na bardzo wysokim poziomie – profesjonalistka, posiada niesamowitą umiejętność przekazania wiedzy. Chętnie i obszernie odpowiada na pytania kursantek, żadne zadane pytanie nie zostało pozostawione bez odpowiedzi. Rzetelność przy wyjaśnianiu wszelkich niejasności, życzliwość i zaangażowanie, Pani Justyny jest na pierwszym miejscu. Dodatkowo otrzymałyśmy szereg ustaw, interpretacje, objaśnienia i szereg materiałów dodatkowych,. Prowadząca perfekcyjnie przygotowana, posiada doskonałą umiejętność przekazu wiedzy merytorycznej i prowadzenia zajęć oraz buduje świetny kontakt z uczestniczkami. W swojej pracy fachowiec, przede wszystkim Praktyk. Do tego Pani Justyna jest osobą bardzo sympatyczną, z duża kulturą osobistą. Dotychczas nie spotkałam takiego szkoleniowca-prowadzącej z takim zaangażowaniem i posiadaną wiedzą.

Magdalena, 18.11.2018

Super szkolenie! Pełen profesjonalizm! Wysoki poziom wiedzy Pani Justyny Bartela oraz umiejętność jej przekazywania przerosły wszystkie moje oczekiwania. Materiały szkoleniowe dokładnie przemyślane. Wspaniała atmosfera, sympatyczna i pomocna obsługa szkolenia. Chętnie skorzystam z dalszych ofert FRR. Dziękuję serdecznie i polecam wszystkim.

Natalia, 14.11.2018

Przeprowadzenie szkolenia w pełni zaspokoiło moje oczekiwania. Teoria poparta przykładami. Mała ilość osób podnosi wartość szkolenia. Organizacja szkolenia bez zarzutu. Gorąco polecam

Monika, 05.11.2018

Bardzo dobre szkolenie. Bardzo dobrze przygotowany szkolący.

DOROTA, 30.10.2018

Bardzo ciekawe szkolenie. prowadzone w sposób profesjonalny i ciekawy.

Marta, 30.10.2018

Jesteśmy bardzo zadowolone ze szkolenia, przeogromna wiedza i doświadczenie Pani Kasi, żadne zadane pytanie nie zostało pozostawione bez odpowiedzi :) Szkolenie spełniło nasze wszelkie oczekiwania, a właściwie to nawet je przerosło. ZDECYDOWANIE POLECAMY!

Katarzyna, 26.10.2018

Uczestniczyłam w kursie Główny Księgowy mając na celu odświeżenie moich wiadomości. W 100% polecam szkolenia organizowane w FRR. Materiały przygotowane profesjonalnie, uwzględniające najnowsze zmiany w przepisach. pora ilość zadań, które pomagają tematy omówione teoretycznie zastosować w praktyce. Zajęcia prowadzone na wysokim poziomie w miłej atmosferze. Wykładowcy z bogatym doświadczeniem zawodowym, teorię urozmaicali przykładami. Świetny prowadzący - czyli Pan Jacek. Bardzo dobrze przygotowany merytorycznie fachowiec, ale przede wszystkim Praktyk ! - co jest bardzo ważne. Do tego osoba bardzo sympatyczna, z duża kulturą osobistą. Panie z obsługi szkolenia uśmiechnięte i chętne do pomocy.wiedzy. Obsługa szkolenia także bez żadnych zastrzeżeń. Sprawna komunikacja z uczestnikami. Był to dla mnie bardzo efektywnie wykorzystany czas, który wniósł dużo nowych wiadomości do mojej wiedzy merytorycznej i na pewno podniósł moje kwalifikacje. Bardzo dziękuję za udaną współpracę. W 100% polecam szkolenia organizowane w FRR.

Marta, 24.10.2018

Szkolenie trafione w punkt. Wprawdzie oswajało wiedzę ze zmian projektowanych, ale ogólnie zwrócono uwagę na co należy się przygotować, Wiadomości podane przez prowadzącego w przystępny, ale konkretny sposób. Bardzo ważne, że od razu odpowiadał na pytania, bez obaw przed trudnymi tematami. Dodatkowy plus za bardzo dobry posiłek i niewielką grupę szkoleniową - to zawsze ułatwia przyswajanie wiadomości. Polecam, sama chętnie wrócę na ulicę Moniuszki 4.

Agnieszka, 24.10.2018
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Szkolenie spełniło moje oczekiwania

Agnieszka, 16.10.2018

Poziom merytoryczny prelekcji bardzo dobry, wzbogacił moją dotychczasową wiedzę merytoryczną. Poziom obsługi i organizacji szkolenia bardzo dobry.

Zuzanna, 10.10.2018

Polecam każdemu, jest to kurs od podstaw i jak dla mnie osoby która nie miała dużej wiedzy w temacie spedycji dużo wyjaśnił, pokazano jak pracuje giełda. Chcąc związać przyszłość z tym tematem duża pomoc. Dziękuję.

Dorota, 08.10.2018

Bardzo polecam certyfikowany kurs kadry i płace - jest bardzo dobrze przygotowany pod względem merytorycznym jak i praktycznym. Wiedza przekazana w przystępny sposób tak że osoby które nie miały nigdy do czynienia w praktyce z kadrami i płacami będą w stanie przyswoić materiał. Prowadzący kurs pan Przemysław Jeżek jest bardzo kompetentnym wykładowcą, właściwa osoba na właściwym miejscu. Obsługa kursu na wysokim poziomie. Panie zawsze są na miejscu dostępne, pomocne i bardzo sympatyczne. Jeżeli macie chęci zagłębić się w tematykę kardowo-płacową to polecam.

Małgorzata, 04.10.2018

Jestesmy mile zaskoczone szkoleniem, zarówno częścią merytoryczną, osobą i podejściem wykładowcy, a także samą organizacją szkolenia. Dużo praktycznych przykładów, kurs spełnił wszystkie nasze oczekiwania.

Uczestniczki szkolenia, 03.10.2018

Ogromna wiedza i doświadczenie prowadzącego. Bardzo praktyczny przekaz. Świetnie przygotowane materiały. Szkolenie wartościowe z praktycznego punktu widzenia. Dobry kontakt z prowadzącym oraz ciekawy sposób prezentacji.

Honorata Adamczyk, 02.10.2018

Dziękuję za szkolenie ! Bardzo ciekawe, merytoryczne i jednocześnie sympatyczne szkolenie.Szkoleniowiec to prawdziwy praktyk. Będę polecać!

KAROLINA, 28.09.2018

Temat zrealizowany w całości. Prowadzący chętnie i obszernie odpowiadał na pytania kursantów. Dzielił się praktyczną wiedzą na temat INTRASTATU. Organizacja szkolenia na wysokim poziomie.

Agnieszka, 26.09.2018

Szkolenie ok. Organizacja również. Polecam.

Agnieszka, 26.09.2018

Szkolenie w szybkim tempie ale prowadzący bardzo dobrze przygotowany. Materiały szkoleniowe uwzględniały porównanie starych standardów do nowych dzięki czemu można było dostrzec różnice i omówić powstałe wątpliwości. Wysoka kultura osobista prowadzącego.

Żaklina, 21.09.2018

Szkolenie merytoryczne, przeprowadzone w sposób fachowy.

Dorota, 21.09.2018

Szkolenie bardzo dobrze prowadzone, dużo wiedzy i nowych rozwiązań zostało przekazane.

Krystyna, 18.09.2018

Szkolenie bardzo dobrze przygotowane organizacyjnie. Doskonała wiedza merytoryczna i praktyczna wykładowcy. Dużo praktycznych przykładów a na szkoleniu.

Jolanta Rycąbel, 17.09.2018

Szkolenie bardzo tematyczne, przejrzyste, informację przekazywane w sposób przyjazny :) Polecam zarówno dla osób początkujących jak i dla osób, które chcą usystematyzować swoja wiedzę,.

karolina, 14.09.2018

Oceniam wysoko osobę prowadzącego (szkolenie prowadzone interesująco, inteligentnie i merytorycznie, na wysokim poziomie) Bardzo ważny był też fakt, że wykładowca nie czytał prezentacji lecz w sposób bardzo aktywny na bieżąco poruszał poszczególne obszary ustawy oraz odpowiadał na pytania. Polecam

Małgorzata Hynek Lewandowska, 12.09.2018

Szkolenie zorganizowane i prowadzone w sposób doskonały. Pozytywna energia, miła atmosfera, bardzo uprzejma obsługa, dobre warunki lokalowe. Wykładowca perfekcyjne przygotowany, posiada doskonałą umiejętność przekazu wiedzy merytorycznej i prowadzenia zajęć oraz buduje świetny kontakt z uczestnikami. Rekomenduję i polecam Fundację Rozwoju Rachunkowości jako gwarant profesjonalizmu i wysokiej jakości szkolenia.

Elżbieta ze Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości, 11.09.2018
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Bardzo dobre, praktyczne szkolenie. Duża wiedza Pani prowadzącej. Polecam!

Katarzyna, 10.09.2018

Szkolenie dostosowane do potrzeb uczestników. Prowadzący na bieżąco odpowiadał na pytania. Cześć merytoryczna przeprowadzona prawidłowo. Pobyt w samym ośrodku szkoleniowym oceniam na 5.

Justyna, 05.09.2018
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Szkolenie merytoryczne. Przeprowadzane w fachowy sposób, w miłej i przyjaznej atmosferze. Prowadzący wykazał się dużą wiedzą i znajomością tematu.

Dorota, 04.09.2018
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Prowadzący dostosował szkolenie do potrzeb uczestników. W sposób jasny i zrozumiały odpowiadał na wszelkie pytania. Podsumowywał materiał i pytał czy wszystko jest zrozumiałe. Obszar zainteresowań w zakresie podatku akcyzowego był bardzo różny pośród uczestników dlatego uprzedzał które zagadnienia szczególnie interesują poszczególnych uczestników.

Żaklina, 04.09.2018

Polecam FRR - świetnie prowadzone zajęcia. Dobrze zaopatrzony bufet oraz klimatyzowane sale.

Łukasz, 16.08.2018

8 sierpnia 2018 r. byłam na jednodniowym szkoleniu dotyczącym zasad wystawiania faktur VAT. Szkolenie było przygotowane w profesjonalny sposób (klimatyzowana sala wykładowa , bufet kawowy). Wszystko odbyło się bez opóźnień. dla każdego uczestnika przygotowano materiały szkoleniowe. Pierwszy raz byłam na szkoleniu prowadzonym przez panią Justynę Bartelę. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tę prowadzącą, ponieważ okazało się, że jest to osoba z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać innym w sposób zrozumiały. Materiał przedstawiała opierając się na wielu przykładach z życia wziętych. Chętnie odpowiedziała na wiele pytań, które padły w czasie trwania tego szkolenia. Dziękuję serdecznie i być może do zobaczenia.

Agnieszka K., 15.08.2018

Szkolenie przeprowadzone w sposób fachowy i profesjonalny. Wysoka kultura osobista prowadzącego. Szkolenie zawierało ciekawe i przydatne w praktyce zagadnienia księgowe, podatkowe. Polecam.

Elżbieta, 14.08.2018

Nie mam zastrzeżeń.

JOANNA, 03.08.2018

Bardzo polecam szkolenie pod kierunkiem Pani Justyny Bartela, ponieważ poziom merytoryczny i sposób przekazania wiedzy był na najwyższym poziomie. Szeroko i bardzo dokładnie ujęta oraz przedstawiona tematyka czytania i interpretowania sprawozdań finansowych. Niezwykła umiejętność Trenera w przekazaniu tak dużej wiedzy w stosunkowo krótkim czasie. Chciałabym skorzystać z innych szkoleń pod kierunkiem tego Trenera. Jola

Jolanta, 13.07.2018

Wszystko na tak. Polecam FRR w Katowicach. Profesjonalne podejście. Przeważająca część praktyczna. Na pewno niebawem skorzystam z innych szkoleń w FRR. Polecam wszystkim chcącym podnieść swoje kwalifikacje.

Żaneta, 11.07.2018

Szkolenie przeprowadzone w sposób fachowy, profesjonalny. Wysoka kultura osobista prowadzącego. Szkolenie zawierało ciekawe i przydatne w praktyce zagadnienia podatkowe.

Dorota, 11.07.2018
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie. Prowadząca przygotowana do zajęć, materiały bardzo dobrze opracowane będące dobrą lekturą. Zajęcia prowadzone w sposób aktywizujący słuchacza, co z pewnością przekłada się na lepsze zrozumienie i zapamiętanie tematu. Cała ekipa FRR Katowice bardzo miła, pomocna. Szkolenie całkowicie spełniło moje oczekiwania i uporządkowało moją wiedzę przydatną w życiu zawodowym. Polecam!

Jolanta, 11.07.2018

Miałam przyjemność uczestniczyć po raz drugi w kursie organizowanym przez FRR tym razem był to kurs "Samodzielny Księgowy" i tak jak za pierwszym razem nie zawiodłam się. Szkolenie przeprowadzone na najwyższym poziomie. Bardzo ciekawe zarówno pod względem merytorycznym jak i praktycznym. Ogromną rolę odegrała osoba prowadząca szkolenie Pani Justyna posiadająca obszerną wiedzę - profesjonalista oraz niesamowitą umiejętność jej przekazania. Bardzo pozytywnie nastawiona do grupy, duża komunikatywność. Dotychczas nie spotkałam takiego szkoleniowca.z takim zaangażowaniem i posiadaną wiedzą. Organizator szkolenia również stanął na wysokości zadania. W pełni usatysfakcjonowana. Gorąco polecam. Ewa Paluch

Ewa, 10.07.2018

Bardzo profesjonalne podejście do uczestnika szkolenia. Wyczerpujący zakres przekazanej wiedzy. Polecam wszystkim zainteresowanym szkoleniami w FRR oraz u prowadzącej Pani Justyny Bartyzel.

Agnieszka, 09.07.2018

Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie , prowadzący szkolenie Pani Justyna posiada ogromna wiedzę, którą potrafi przekazać w sposób bardzo jasny i zrozumiały . Super wykładowca , gorąco polecam :)

Aleksandra, 09.07.2018

Szkolenie bardzo dobre. Jedynie do czego mogę się doczepić to wysoki koszt szkolenia w stosunku do ilości godzin. Jeżeli chodzi o prowadzącą to super.

Kamila, 06.07.2018

Brak jakichkolwiek zastrzeżeń.

Magdalena, 06.07.2018

Kurs przerósł moje oczekiwania, za sprawą prowadzącej, którą była Pani Justyna Bartela. Jej wiedza, umiejętności jak również praktyczne podejście do omawianych zagadnień wywarły na mnie ogromne wrażenie, natomiast sposób przekazywania wiedzy, rzetelność przy wyjaśnianiu wszelkich niejasności, życzliwość i zaangażowanie, nie pozostawiły wątpliwości co do kompetencji Pani Justyny ani do tego, że lubi to co robi. Nie było to pierwsze i na pewno nie ostatnie szkolenie w jakim uczestniczyłam w Katowickim oddziale FRR. Organizacyjnie jak zawsze bez zarzutu, obsługa od początku do końca profesjonalna, pomocna i uprzejma.

Martyna, 05.07.2018

Uczestniczyłam w kursie Główny Księgowy mając na celu odświeżenie moich wiadomości. W 100% polecam szkolenia organizowane w FRR. Zaangażowanie i wysoki poziom wiedzy teoretycznej oraz praktycznej u prowadzących pozwala na usystematyzowanie i podwyższenie swoich kwalifikacji zawodowych. Materiały przygotowane profesjonalnie, uwzględniające najnowsze zmiany w przepisach. Zajęcia prowadzone na wysokim poziomie w miłej atmosferze. Wykładowcy z bogatym doświadczeniem zawodowym, teorię urozmaicali przykładami . Panie z obsługi szkolenia uśmiechnięte i chętne do pomocy. Kurs spełnił moje oczekiwania. Bardzo dziękuję i polecam innym. Marianna

Marianna Fijałkowska, 04.07.2018

Brawo za profesjonalnie zorganizowane szkolenie! FRR w Katowicach gwarantuje wysoki poziom szkoleń, zarówno pod względem organizacyjnym, jak również przekazanej wiedzy uczestnikom - w profesjonalny i zarazem bardzo przystępny sposób. Dzięki kompetentemu trenerowi P. Łukaszowi Zarzyckiemu niełatwe zagadnienia konsolidacji zostały przedstawione w sposób jasny, zrozumiały. Naprawdę polecam wszystkim praktykom :-) To nie jest pierwsze szkolenie, z którego skorzystałam w FRR w Katowicach i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Szkolenie spełniło oczekiwania, a zdobyta wiedza ułatwi wykonywanie dotychczasowych obowiązków i pomoże podjąć nowe wyzwania zawodowe :-)

Justyna, 11.06.2018

Bardzo dobre szkolenie. Cenne wskazówki, fantastyczny przekaz i przydatne informacje, oczywiście poparte przykładami. Prowadzący szkolenie- profesjonalnie, w jasny i zrozumiały sposób odpowiadał na pytania uczestników. Polecam!!

Agnieszka, 30.05.2018

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, zajęcia były prowadzone w sposób zrozumiały, każde zagadnienie dokładnie wytłumaczone. Zakres materiału adekwatny do czasu trwania szkolenia. Ilość materiałów również bardzo zadowala. Na pewno skorzystam ze szkoleń fundacji w przyszłości .

Daria, 30.05.2018

Szkolenie, na temat z praktycznymi przykładami, uczące schematu działania i myślenia. Powinno się przydać w pracy.

Marcin, 30.05.2018

Uczestniczyłam w szkoleniu zorganizowanym przez FRR (KATOWICE) i jestem bardzo zadowolona! Sposób przekazywania wiedzy, wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania, nacisk na praktyczne umiejętności, podawanie przykładów. Szkolenie prowadzone było przez wykwalifikowanego wykładowcę z dużym profesjonalizmem. POLECAM

Renata, 23.05.2018

Ukończyłam kurs Samodzielny Księgowy u Pani Marzeny Dudziuk i jestem bardzo zadowolona. Świetny trener, mała grupa, dużo wiedzy w krótkim czasie. Szybkie tempo nauki ale jednocześnie Pani Marzena wszystko dokładnie tłumaczyła i omawiawiała na przykładzie zadań praktycznych. Zajęcia odbywały się w weekendy co nie kolidowało z moją pracą. Studia studiami ale w dzisiejszych czasach najważniejsze są umiejętności praktyczne. Polecam.

Izabela, 20.05.2018

To już kolejne kursy w FRR w których brałam udział. Konkretnie, treściwie, zrozumiale przekazane informacje. Porządne materiały szkoleniowe. Naprawdę wysoki poziom organizacji jak i samego szkolenia. Polecam!

Anna, 17.05.2018

Fantastyczny kurs. Wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny. Nauczyłam się mnóstwo nowych rzeczy. Mam ogromny niedosyt, że kurs tak szybko się zakończył. Bardzo polecam :)

Joanna, 15.05.2018

Uczestniczyłam w szkoleniu zorganizowanym przez FRR (Warszawa) i jestem zachwycona! Sposób przekazywania wiedzy, wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie nurtujące uczestników pytania, nacisk na praktyczne umiejętności, to wszystko sprawia, że kończąc kurs uczestnicy czują się wyposażeni w rzetelną dawkę wiedzy. Szczerze polecam.

Anna, 06.05.2018

Profesjonalne szkolenie, świetny wykładowca praktyk. Profesjonalne materiały szkoleniowe.

Olga, 18.04.2018

Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Godne polecenia w 100%. Super atmosfera. Duże zaangażowanie i wysoki poziom wiedzy teoretycznej jak i praktycznej u prowadzących pozwala na usystematyzowanie i podwyższenie swoich kwalifikacji zawodowych. Obsługa szkolenia bardzo sympatyczna i pomocna. Serwis kawowo-obiadowy O.K. Chętnie skorzystam z dalszych ofert FRR. Pozdrawiam Dorota

Dorota, 13.04.2018

Polecam szkolenia oferowane przez CS FRR Warszawa. Czas spędzony na uczestnictwie w kursie na Kontrolera Finansowego pogłębił dotychczasową wiedzę. Zajęcia prowadzone na wysokim poziomie. Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Otrzymane materiały szkoleniowe stanowią pomoc podczas wykonywania obowiązków w pracy. Gorąco polecam.

Anna, 13.04.2018

W samych superlatywach zarówno prowadzenie szkolenia jak i obsługa organizacyjna - pełen profesjonalizm, Firma z klasą! Życzę powodzenia na rynku i sukcesów. Z wyrazami uznania i szacunku. Agnieszka Sosnowska.

Agnieszka Sosnowska, 03.04.2018

Pełen profesjonalizm. Gdyby szkolenia zawsze tak wyglądały... Wielki ukłon dla prowadzącego za jasny przekaz i zainteresowanie tematem.

Uczestniczka, 29.03.2018
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Wysoki poziom wiedzy merytorycznej prowadzących. Teoria w połączeniu z praktyką. Szkolenie warte polecenia!

Maria, 27.03.2018

Szkolenie AKADEMIA MSR/MSSF

ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Szkolenie bardzo intensywne, dobrze zorganizowane i przeprowadzone, obszerne materiały z przykładami. Polecam.

Dorota, 15.03.2018

Szkolenie AKADEMIA MSR/MSSF

ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Wszystko jak najbardziej ok. Polecam.

Jarosław, 14.03.2018

Bardzo fajne zajęcia. Omówione zostały wszystkie zagadnienia na egzamin ustny oraz kazusy. Dodatkowo utrzymaliśmy pytania testowe wraz z rozwiązaniami oraz szereg ustaw i materiałów dodatkowych. Prowadzący bardzo kompetentni, z dużą wiedzą i doświadczeniem oraz poczuciem humoru. Organizacja szkolenia bardzo dobra (wyśmienita kawa).

Agata, 12.03.2018

Świetny prowadzący. Bardzo fajna atmosfera. dobrze zorganizowane i przeprowadzone. Polecam

Katarzyna, 02.03.2018

Bardzo dobrze zorganizowane i przeprowadzone. Niewielka grupa co ułatwia rozwiązywanie problemów uczestników. Świetny prowadzący.

Ewa, 14.02.2018
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Szkolenie odbyło się punktualnie. Tematyka szkolenie była duża, aczkolwiek szkoleniowiec przedstawił wszystko dokładnie, szczegółowo, ze zrozumieniem. Oprócz tego co mnie interesowało dowiedziałam się również wielu rzeczy o których nie wiedziałam. Sprawa podatku akcyzowego została przedstawiona od samego początku i zostaliśmy poprowadzeni przez wszystkie etapy akcyzy zarówno jak to wygląda u nas jak i za granicą. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia.

Justyna, 13.02.2018
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Bardzo dobre, merytoryczne i dobrze zorganizowane szkolenie.

Paweł, 31.01.2018

Pani Dorota Andrychowska - świetna prowadząca, kompetentna, miła, z dobrym podejściem do słuchaczy. Odpowiada na każde pytanie, pomaga rozwiązać problemy. Gorąco polecam.

Ewa, 30.01.2018

Uczestniczyłam w szkoleniu Zamknięcie roku w NGO zorganizowane przez FRR oddział w Katowicach. Szkolenie było na bardzo wysokim poziomie, prowadzący doskonale przygotowani do zajęć. Małe grupy uczestników, co pozwoliło na bardziej wnikliwą analizę omawianych tematów szkolenia. Dotychczas uczestniczyłam w szkoleniach zakresu tematyki dotyczącej rachunkowości NGO prowadzonych przez FRR, były rewelacyjne. Obsługa szkoleń w Katowicach jest profesjonalna, na czas i bez jakichkolwiek problemów. GORĄCO POLECAM SZKOLENIA ORGANIZOWANE PRZEZ FRR!!!

AGA, 29.01.2018

Z czystym sumieniem polecam kry i szkolenia FRR, świetna organizacja, wygodna lokalizacja, świetni prowadzący !!!

Mateusz, 16.01.2018

Super szkolenie bardzo miły i kompetentny prowadzący

Marta Mucha Grabowska Justyna, 16.01.2018

Bardzo miła atmosfera. Duże zaangażowanie, wysoki poziom wiedzy prowadzącego szkolenie i umiejętność jej przekazywania. Szkolenie zorganizowane na wysokim poziomie.Polecam

IWONA GRZYB, 13.12.2017

Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Iwona, 04.12.2017
ocenaocenaocenaocenaocena 4 4,0 / 5

Polecam szkolenie

Zdzisław, 23.11.2017

Bardzo gorąco polecam szkolenie prowadzone przez Panią Marzenę Mikoda. Wiedza przekazana w przystępny sposób. Bardzo dużo ćwiczeń praktycznych.4 weekendy minęły szybko i we wspaniałej atmosferze. Pozdrawiam Panią Marzenę.

Anna, 21.11.2017

Jestem bardzo zadowolony z odbytego przeze mnie szkolenia organizowanego przez Centrum FRR. Kurs od początku do końca prowadzony profesjonalnie, z uśmiechem i w przystępnej do zrozumienia formie. Szczerze polecam.

Krzysztof, 17.11.2017

Szkolenie na wysokim poziomie. Pani Marzena bardzo dobrze prowadzi szkolenia.

Klaudia, 09.11.2017

Bardzo wysoki poziom wiedzy prowadzącej szkolenie, która w umiejętny sposób podzieliła się tą wiedzą. Szkolenie godne polecenia.

Jola, 16.10.2017

Szkolenie godne polecena . Polecam dla osób potrzebujacych usystematyzować swoją wiedzę jak również podwyższyć swoje kwalifikacje.

Dorota, 16.10.2017

Szkolenie merytorycznie przygotowane bardzo dobrze. Konspekt zawierający dużo szczegółów. Prowadzący świetnie zorientowany w temacie i to nie tylko ze strony teoretycznej ale i praktycznej. Polecam

Ela, 11.10.2017

Bardzo profesjonalne i ciekawe szkolenie. Choć mogło by być więcej zajęć z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego.

Łukasz, 09.10.2017
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Szkolenie jak najbardziej spełniło moje oczekiwania, poziom prowadzącego bardzo wysoki, a jego wiedza praktyczna dostarczyła dodatkowych do przedyskutowania zagadnień. Jedyne co mogłoby urozmaicić zajęcia to praktyczne zadania pozwalające wykorzystać teoretyczne aspekty kursu. Chętnie skorzystam z dalszych ofert szkoleń

Justyna, 27.09.2017
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Byłam na szkoleniu " Rachunkowość firm produkcyjnych" i jestem pod wielkim wrażeniem . Wykładowca o dużej wiedzy zarówno merytorycznej jak i praktycznej,potrafiący przekazać zrozumiale wiedzę. Dobre materiały szkolenie i rewelacyjna obsługa. Polecam

IWONA, 27.09.2017

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie, minimum teorii maksimum praktyki, Prowadzący w sposób jasny i zrozumiały przekazywał informacje. Serdecznie polecam! Nie było to pierwsze szkolenie w FRR i na pewno nie ostatnie.

Katarzyna, 19.09.2017

Bardzo sympatyczny i kontaktowy wykładowca; nastawiony na przekazanie informacji grupie.

Uczestnik szkolenia 28.08.2017, 04.09.2017

Szkolenia odbyły się w sposób profesjonalny. Prowadząca posiada wiedzę na bardzo wysokim poziomie. Potrafiła zainteresować wszystkich uczestników. Należy podkreślić fakt, iż oprócz teorii było sporo praktyki, co z pewnością podnosi poziom szkolenia. Sposób w jaki prowadzone były szkolenia był bardzo ciekawy. 

Karolina, 10.08.2017

Wszystko Ok ocena obniżona ze względu na procedury rekrutacyjne, które uniemożliwiły odbycie szkolenia w pierwotnie planowanym terminie.

Józef, 02.08.2017
ocenaocenaocenaocenaocena 5 5,0 / 5

Szkolenie przeprowadzone przez wykwalifikowanego trenera. Bardzo duża wiedza, odpowiadał na wszystkie pytania, które były zadawane przez uczestników. Dużo przykładów "z życia wziętych". Wykładowca o dużej kulturze osobistej. Obsługa szkolenia bardzo sympatyczna, smaczny obiad i pyszna kawa. Serdecznie polecam.

Katarzyna, 27.07.2017

Bardzo sympatyczny, wyrozumiały wykładowca - bardzo dobrze przekazuje informacje. Miła atmosfera na wykładach, POLECAM w 100%!!!!!!!

Uczestnik kursu 11.06-15.07.2017, 17.07.2017

Kurs wspaniały, nie mogłem się doczekać kiedy będzie następny zjazd. Poznałem wiele wspaniałych osób, a do tego niesamowita obsługa restauracyjno-gastronomiczna.

Uczestnik kursu 11.06-15.07.2017, 17.07.2017

Jestem bardzo zadowolona ze szkoleń organizowanych przez FRR zarówno pod względem merytorycznym jak i całą obsługą. Polecam

Asia, 11.07.2017