MSUES w FRR

Znak jakości - MSUES
Małopolskie Standardy Usług
Edukacyjno-Szkoleniowych

MSUES

Znak jakości MSUESNieprzerwanie, od 31 lipca 2014 roku wysoką jakość oferowanych usług potwierdza znak jakości MSUES (Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych). Jest on wydawany przez wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia w Małopolsce. Wbrew swojej nazwie jest on ogólnopolskim znakiem jakości.

Szczegółowy audyt, będący ostatnim etapem procesu weryfikacji, który każdorazowo przechodzimy z wynikiem pozytywnym, świadczy o wiarygodności oraz profesjonalizmie naszej firmy. Znak ten zobowiązuje nas do ciągłego utrzymywania wysokiej jakości naszych usług. Cel realizujemy przez bogatą ofertę szkoleń, stale rozszerzając ich zakres. Metody kształcenia firmy opierają się na sprawdzonych procedurach. Naszym atutem jest zawsze aktualna wiedza przekazywana przez wysokiej klasy specjalistów, która przekłada się na satysfakcję klienta. Dokładamy wszelkich starań organizacyjnych, by wywiązywać się z założonych celów.

19 maja 2020 r. odbyliśmy audyt re-certyfikujący znak jakości. Podczas audytu nie stwierdzono żadnych uchybień jakościowych. W wyniku kontroli otrzymaliśmy prolongatę znaku MSUES do 9 czerwca 2023 r.

Stale dbając o naszą jakość, w dniu 14 marca 2023 r. odbyliśmy kolejny audyt mający na celu re-certyfikację znaku jakości. Podczas audytu potwierdzono, że Centrum Szkoleniowe FRR Sp. z o.o. spełnia wszystkie standardy jakościowe. W wyniku kontroli ponownie otrzymaliśmy prolongatę znaku MSUES; do 24 marca 2026 r.

Certyfikat MSUES 625/2023 - Centrum Szkoleniowe FRR

Więcej informacji o zasadach przyznawania znaku jakości MSUES

Jesteś zainteresowany szkoleniami zamkniętymi
przygotowanymi zgodnie z potrzebami Twojej firmy?

Zadzwoń!
  • Warszawa zadzwoń 22 583 10 00
  • Katowice zadzwoń 32 353 09 26
zamknij
zamknij

zamknij