Popularność języków obcych wśród Polaków

31.08.2011
Wyniki badań opublikowanych przez Google, dotyczące popularności języków obcych wśród Polaków, raczej nie są zaskoczeniem. Najpopularniejszy jest angielski – na jego naukę decyduje się 50% osób, które uczą się języków obcych. Jest on niemal pięć razy bardziej popularny od niemieckiego, który plasuje się na drugim miejscu w zestawieniu. Niemiecki wybiera nieco ponad 11%.
...

Dowiedz się więcej

20% na 20-lecie

29.08.2011
Obchodząc 20-lecie Fundacji Rozwoju Rachunkowości w Polsce, od 1 września oferujemy Państwu 20% zniżki na wszystkie szkolenia otwarte z zakresu:

  • Rachunkowości
  • Finansów
  • Podatków
  • Kadr i płac
  • Prawa
  • Rozwoju osobistego
  • Obsługi MS Excel
  • Finansów publicznych

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem szkoleń, dostępnym w naszych biurach oraz na: www.frr.pl

Dowiedz się więcej

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

24.08.2011
Społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR) określa się jako koncepcję, dzięki której firmy na etapie budowania strategii dobrowolnie uwzględniają interesy społeczne i ochronę środowiska, a także relacje z różnymi grupami interesariuszy. Bycie odpowiedzialnym oznacza nie tylko spełnienie wszystkich wymogów formalnych i prawnych, ale oprócz tego zwiększone inwestycje w zasoby ludzkie, ochronę środowiska i relacje z otoczeniem firmy, czyli dobrowolne zaangażowanie.
...

Dowiedz się więcej

Faktura VAT: data otrzymania a zapisy w KPiR

23.08.2011
Czy wolno nam było zaksięgować w KPiR faktury z lutego w marcu, z powodu zamknięcia już miesiąca księgowego i złożenia deklaracji VAT-7 za luty? Powodem tego było zbyt późne otrzymanie faktury.
...

Dowiedz się więcej

Nadchodzą zmiany dla przewoźników

22.08.2011
W Parlamencie trwają intensywne prace nad zmianą ustawy o transporcie drogowym. W dniu 18 sierpnia 2011 r. Sejm przegłosował istotną dla przewoźników „Ustawę o zmianie ustawy o transporcie drogowym oraz o zmianie innych ustaw” i przekazał ją do Senatu.
...

Dowiedz się więcej

Bazylea III

17.08.2011
Mianem Bazylei lub Porozumienia Bazylejskiego określa się zespół regulacji dotyczących wymogów kapitałowych i zarządzania ryzykiem w bankach działających transgranicznie. Obecnie obowiązuje Bazylea II. Została jednak opracowana jej nowsza wersja nazywana Bazyleą III.
...

Dowiedz się więcej

Zapraszamy do skorzystania z newslettera

12.08.2011
Nowa strona internetowa daje nam nowe możliwości. Dla państwa potrzeb stworzyliśmy zaawansowane narzędzie do szybkiej i łatwej komunikacji z klientami oraz partnerami, jakim jest newsletter. Zachęcamy do zapisywania się poprzez wpisywanie swoich adresów e-mail. Dzięki tej czynności na bieżąco będą Państwo otrzymywać informacje o nowych szkoleniach, kursach, aktualnych harmonogramach oraz obowiązujących promocjach. TYLKO TERAZ -każdy, kto wpiszę się do końca miesiąca otrzyma 10% rabatu na wybrane...

Dowiedz się więcej

Nowe obowiązki w zakresie efektywności energetycznej

10.08.2011
Dnia 11 sierpnia 2011 r. wchodzi w życie ustawa z dnia 15 kwietnia 2011 r. o efektywności energetycznej.

W celu zaprezentowania Państwu nowych obowiązków dla przedsiębiorstw wynikających z wprowadzenia ustawy o efektywności energetycznej serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji „Efektywność energetyczna – wdrożenie biały certyfikatów w przedsiębiorstwie” 28-29 września 2011 roku w Warszawie.
Dowiedz się więcej http://www.frr.pl...-w-przedsiebiorstwie
...

Dowiedz się więcej

Rewolucja w e-handlu

08.08.2011
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zrewolucjonizował zakupy przez Internet. W przypadku rezygnacji z zakupu e-sprzedawca będzie musiał zwrócić klientowi równowartość towaru wraz z kosztem jego dostawy. Konsument w tym przypadku zapłaci jedynie za odesłanie towaru do sklepu.
...

Dowiedz się więcej

Rozporządzenie Ministra Finansów o fakturach elektronicznych - kłopoty z interpretacją

05.08.2011
Rozporządzenie Ministra Finansów o fakturach elektronicznych uzależnia zastosowanie
fakturowania w tej formie od spełnienia kilku warunków. Na które z nich należy zwrócić uwagę?

...

Dowiedz się więcej

Gratulujemy naszym Absolwentom!

04.08.2011
Informujemy Państwa, iż w ostatni weekend (30-31.07.2011) zakończyliśmy kolejną edycję kursu CERTYFIKOWANY SAMODZIELNY KSIĘGOWY - RACHUNKOWOŚĆ I PODATKI OD PODSTAW.

Wszyscy uczestnicy z powodzeniem ukończyli kurs. Po zdanym egzaminie otrzymali zaświadczenie potwierdzające kwalifikacje zawodowe w obrębie zawodu Księgowy – kod zawodu 331301.

Dziękujemy za Państwa pozytywne opinie:

"Na wstępie chciałam podziękować za świetnie przeprowadzony kurs, świetnego wykładowcy Pana Mariusza Sokołka, który ma fantastyczne podejście i ogromny zasób wiedzy oraz umiejętność jej przekazywania."...

Dowiedz się więcej

Likwidacja okienek kasowych w skarbówce

02.08.2011
Do końca 2011 roku ma zniknąć jak największa liczba okienek kasowych w skarbówce. Fiskus chce by podatnicy regulowali zobowiązania w formie bezgotówkowej. Ostateczną decyzję w tej sprawie ma podjąć Ministerstwo Finansów, które wciąż się waha.
...

Dowiedz się więcej

Nowy miesiąc, nowe możliwości

01.08.2011
Minął lipiec. Wakacje w pełni, a my nie zwalniamy tempa! Już dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem szkoleń na najbliższe miesiące.

Wśród naszej bogatej oferty 190 szkoleń z dziedzin takich, jak rachunkowość, podatki, finanse, czy zarządzanie, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie lub swojej firmy.

Postaw na profesjonalizm, dołącz do nas!

Dowiedz się więcej

 z  1

Filtry

Jesteś zainteresowany szkoleniami zamkniętymi
przygotowanymi zgodnie z potrzebami Twojej firmy?

Zadzwoń!
  • Warszawa zadzwoń 22 583 10 00
  • Katowice zadzwoń 32 353 09 26
zamknij
zamknij

zamknij