Z opublikowanego raportu „Bilans kapitału ludzkiego” dla Polskiej Agencji Rozwoju Rachunkowości wynika, że aż ¾ Polaków nie dokształca się. Uważają, że posiadają odpowiadające swoim potrzebom kwalifikacje.
Już prawie pogodziliśmy się z tym faktem, ale… W dalszej części raportu czytamy, że aż 95% osób, które w szkoleniach i kursach uczestniczyło przyznało, że były one przydatne w wykonywanej przez nich pracy!
Informujemy Państwa, że do egzaminu na aplikacje prawnicze pozostało już tylko 63 dni i 9 godzin. To ostatni czas na przygotowanie. Serdecznie zapraszamy na kurs "Aplikacje prawnicze + e learning” i życzymy owocnej nauki.
Miło nam poinformować, że Fundacja Rozwoju Rachunkowości w Polsce objęła patronatem konferencję naukową pt. "Polityka rachunkowości a jakość sprawozdania finansowego", która odbędzie się 2 grudnia 2011 na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.
Gratulujemy naszym absolwentom kursu Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych, którzy zdali egzamin zorganizowany przez Ministerstwo Finansów.
Cieszymy się, że po raz kolejny udowodniliśmy, że nasz kurs jest doskonałym przygotowaniem do tak wymagającego egzaminu.
Już 06.09.2011r. odbędzie się w Warszawie, pierwsza edycja szkolenia: „Obrót wyrobami akcyzowymi”. Na szkoleniu przedstawione zostaną najbardziej aktualnie obowiązujące regulacje prawne, oraz wyjaśnione zostaną problemy pojawiające się podczas obrotu wyrobami akcyzowymi.
...