Szkolenia FRR

JPK_V7M/JPK_V7K- ewolucja czy rewolucja z uwzględnieniem planowanych zmian od 01.07.2021 r.

Prowadzący Prowadzący  Justyna Bartela, Barbara Dąbrowska

Jednolity plik kontrolny (JPK) Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom gruntownej wiedzy dotyczącej aktualnych zmian w zakresie tworzenia i przesyłania nowego JPK_VAT od października 2020 r. oraz planowanych zmian od 01.07.2021 r. w zakresie deklaracji JPK_V7M/V7K. Każdy przypadek omawiany na szkoleniu poparty jest wytycznymi Ministerstwa Finansów.

3
Data szkolenia
Miasto
Tryb
Cena
14.06.2021
Online
Tryb wieczorowy
Pewny termin
229,00 zł netto / brutto
29.06.2021
Online
Tryb dzienny
Pewny termin
398,00 zł netto / brutto
21.07.2021
Warszawa
Tryb dzienny
550,00 zł netto / brutto
229 550 PLN
Praktycy dla Praktyków - gwarantujemy minimum teorii - maksimum praktyki.
Budujemy nasze programy szkoleniowe, tak aby przełożyły się na efekty biznesowe u naszych Klientów, zapewniając równocześnie komfortowe warunki organizacyjne.

Cel szkolenia:
Przedstawienie przepisów ustawy o podatku od towarów dotyczące deklaracji JPK_V7M/V7K wraz z planowanymi zmianami od 01.07.2021 r. na podstawie projektu ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW, FUNDUSZY I POLITYKI REGIONALNEJ zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowego zakresu danych zawartych w deklaracjach podatkowych i w ewidencji w zakresie podatku od towarów i usług.

Na szkoleniu poruszone zostaną najbardziej istotne kwestie, dotyczące stosowania przepisów ustawy o podatku od towarów i usług zasad tworzenia, przesyłania deklaracji JPK_VAT.
Każdy przypadek omawiany na szkoleniu poparty jest praktycznymi przykładami.

Szkolenie w trybie dziennym trwa 7 godzin dydaktycznych
Szkolenie w trybie wieczorowym trwa 3 godziny dydaktyczne, a jego program jest skrócony w stosunku do szkolenia w trybie dziennym.
Więcej informacji o programach znajduje się w zakładce PROGRAM.

Korzyści dla uczestników szkolenia:
 • uczestnicy dowiedzą się o aktualnych przepisach wprowadzonych w zakresie ustawy o VAT w zakresie zasad tworzenia i przesyłania nowego JPK(VAT) oraz planowanych zmianach od 01.07.2021 r.,
 • dzięki licznym przykładom uczestnicy w praktyce zapoznają się z trudnymi zagadnieniami i znajdą odpowiedzi na skomplikowane pytania,
 • przekazana wiedza wpłynie na profesjonalne sporządzanie, przesyłanie i sprawdzanie JPK oraz wyeliminuje ryzyko operacyjne popełnienia błędów, które od października 2020 jest dodatkowo penalizowane.
Adresaci szkolenia:
 • pracownicy działów księgowości i podatków,
 • samodzielni księgowi,
 • główni księgowi,
 • pracownicy i właściciele biur rachunkowych,
 • doradcy podatkowi,
 • pracownicy działu informatyki,
 • wszystkie osoby zainteresowane wdrożeniem JPK, w tym prowadzące samodzielną działalność gospodarczą.
Szkolenie przeznaczone jest dla osób chcących pogłębić swoją wiedzę z zakresu tworzenia, sprawdzania i przesyłania obowiązkowego nowego pliku JPK_VAT w taki sposób, aby uniknąć grzywny za błędy w dokumencie JPK.

UWAGA
Istnieje możliwość organizacji szkolenia w formie zamkniętej dostosowanego do Państwa potrzeb.
Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z opiekunem szkolenia.

Kurs składa się z następujących modułów:


JPK_V7M/JPK_V7K- ewolucja czy rewolucja z uwzględnieniem planowanych zmian od 01.07.2021 r., Program szkolenia w trybie dziennym w wymiarze 7 godzin dydaktycznych.
JPK_V7M/JPK_V7K- ewolucja czy rewolucja z uwzględnieniem planowanych zmian od 01.07.2021 r., Program szkolenia w trybie wieczorowym w wymiarze 3 godzin dydaktycznych.

Terminarz

zmień
14.06.2021 - 14.06.2021, Online, tryb wieczorowy
- 14.06.2021 (17:30 - 19:45)
Prowadzący: Justyna Bartela
JPK_V7M/JPK_V7K- ewolucja czy rewolucja z uwzględnieniem planowanych zmian od 01.07.2021 r.
zmień
29.06.2021 - 29.06.2021, Online, tryb dzienny
- 29.06.2021 (09:00 - 15:15)
Prowadzący: Justyna Bartela
JPK_V7M/JPK_V7K- ewolucja czy rewolucja z uwzględnieniem planowanych zmian od 01.07.2021 r.
zmień
21.07.2021 - 21.07.2021, Warszawa, tryb dzienny
- 21.07.2021 (09:00 - 14:30)
Prowadzący: Barbara Dąbrowska
JPK_V7M/JPK_V7K- ewolucja czy rewolucja z uwzględnieniem planowanych zmian od 01.07.2021 r.

Czas trwania

7 godzin dydaktycznych (1 godzina dydaktyczna = 45 minut)
Bartela
Justyna Bartela

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Zwyciężczyni konkursu Lider księgowości 2017. W ramach certyfikacji zawodu księgowego zdobyła tytuł Głównego księgowego zarówno w Stowarzyszeniu Księgowych jak i w Fundacji Rozwoju Rachunkowości. Ukończyła szereg kursów zawodowych od specjalisty ds. kadr i płac do kontrolera finansowego. Posiada doświadczenie zawodowe w działach finansowo-księgowych (Główny Księgowy, asystent biegłego rewidenta). Uczestniczyła w badaniu sprawozdania finansowego Miasta Stołecznego Warszawa. Jednocześnie realizuje proces zdobywania uprawnień doradcy podatkowego oraz biegłego rewidenta.

Zobacz inne szkolenia prowadzone przez Justyna Bartela

Dąbrowska
Barbara Dąbrowska

Absolwentka studiów MBA Uniwersytetu Warszawskiego akredytowanych przez Bloomsburg University of Pennsylvania i Bergische Universität Wuppertal. Ukończyła również studia podyplomowe Akademię Spółek (poprzednia nazwa Akademia Europejskiego i Polskiego Prawa Spółek) w Szkole Głównej Handlowej oraz Menadżerskie studia podyplomowe dla Kadry Nowoczesnej Gospodarki – Zarządzanie Kompetencjami na Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Studia magisterskie ukończyła na kierunku finansów i bankowości - ścieżka rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej. Posiada licencję Ministerstwa Finansów oraz certyfikat Generalnego Inspektora Informacji Finansowej z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, kontynuuje zdobywanie uprawnień z zakresu ACCA. Wiedza i doświadczenie to ponad 20 letnia praktyka zawodowa na stanowiskach zarządczych wyższego szczebla związanych z finansami, księgowością, płacami, zarządzaniem zasobami ludzkim, compliance w firmach audytorskich z wielkiej czwórki, produkcyjnych, budowlanych wykonujących projekty w formule zaprojektuj i zbuduj, handlowych i usługowych. Autorka wielu publikacji w formie artykułów branżowych i książek, w tym „Egzamin na doradcę podatkowego Testy i Kazusy” luty 2016 r., „Compliance wielopłaszczyznowa analiza przedsiębiorstwa z użyciem Excela na bazie sprawozdań finansowych z zastosowaniem procedur i zasad compliance i due diligence” - Wiedza i Praktyka, „Rozstanie bez utraty dobrego wizerunku” – INFOR i wiele innych. Przekazująca swoją wiedzę podczas webinariów i szkoleń o charakterze zamkniętych jak również organizowanych w formie otwartej.

Zobacz inne szkolenia prowadzone przez Barbara Dąbrowska

cena Cena zależy od lokalizacji i trybu szkolenia, jaki zostanie przez Państwa wybrany. Szkolenie jest zwolnione z VAT zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 26 lit. a Ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11.03.2004 r
Cena zawiera:
 • udział w szkoleniu
 • materiały szkoleniowe
 • serwis kawowy
 • lunch
 • certyfikat
Szkolenie jest organizowane w kilku lokalizacjach: Katowice, Warszawa, Online
ul. Moniuszki 4 / 8 40-005 Katowice
ul. Wita Stwosza 32 / 5 2 piętro 02-661 Warszawa
Online
Realizacja szkoleń online krok po kroku:
 1. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo na maila link z dostępem do wydarzenia na dedykowanej platformie
 2. W dniu szkolenia należy zalogować się do platformy. Szkolenie rozpocznie się o wyznaczonej godzinie
 3. Podczas szkolenia widzicie Państwo ekran podzielony na trzy części w których widoczne są: prezentacja, trener oraz czat

Opiekunowie szkoleń

Online
Aleksandra Szczepańska

Ostatnio przeglądane

900
czas trwania Czas trwania: 7 godzin dydaktycznych
numer edycji Numer edycji: 14 edycja
ocena UWAGA! Szkolenie online w trybie dziennym trwa 7 godzin dydaktycznych. Szkolenie online w trybie wieczorowym trwa 3 godziny dydaktyczne, a jego program jest skrócony.
Opiekunowie szkoleń
Online
Aleksandra Szczepańska

Jesteś zainteresowany szkoleniami zamkniętymi
przygotowanymi zgodnie z potrzebami Twojej firmy?

Zadzwoń!
 • Warszawa zadzwoń 22 583 10 00
 • Katowice zadzwoń 32 353 09 26
zamknij
zamknij

zamknij