Szkolenia FRR

SPECJALISTA DS. HR - kurs dzienny

Prowadzący Agnieszka Olejnik

Kurs Specjalista ds. HR w Warszawie w trybie dziennym Jest to kompleksowy projekt szkoleniowy przygotowujący do pełnienia funkcji miękkiego HR w organizacjach o różnym poziomie wielkości. Dzięki praktycznemu charakterowi szkolenia opartemu na metodach warsztatowych, analizach studiów przypadku oraz wymianie doświadczeń uczestnicy będą mieli możliwość pozyskać nie tylko wiedzę, ale również praktyczne umiejętności stosowania i wdrażania poznanych rozwiązań. Program szkolenia skupia się na kluczowych elementach z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, z którymi uczestnicy szkolenia będą mieli kontakt pracując w działach HR. W trakcie kursu uczestnicy poruszą najważniejsze kwestie związane z rekrutacją i adaptacją pracowników, systemami oceny okresowej pracowników, zarządzania talentami w organizacji, systemami rozwoju i motywowania pracowników. Kurs przybliży uczestnikom wiedzę w zakresie najnowszych trendów i dobrych praktyk oraz tworzenia strategii HR.

Praktycy dla Praktyków - gwarantujemy minimum teorii - maksimum praktyki. Budujemy nasze programy szkoleniowe, tak by przełożyły się na efekty biznesowe u naszych Klientów, zapewniając równocześnie komfortowe warunki organizacyjne (grupy do 15 osób).

Cel szkolenia:
Program szkolenia skupia się na kluczowych elementach z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, z którymi uczestnicy szkolenia będą mieli kontakt pracując w działach HR. W trakcie kursu uczestnicy poruszą najważniejsze kwestie związane z rekrutacją i adaptacją pracowników, systemami oceny okresowej pracowników, zarządzania talentami w organizacji, systemami rozwoju i motywowania pracowników. Kurs przybliży uczestnikom wiedzę w zakresie najnowszych trendów i dobrych praktyk oraz tworzenia strategii HR.

UWAGA! Istnieje możliwość skorzystania z wybranego 2-dniowego modułu Specjalisty ds. HR . Na kurs składają się cztery moduły:
1. Rekrutacja i adaptacja pracowników >>>
2. Szkolenia i rozwój pracowników >>>
3. Ocena i ewaluacja pracowników >>>
4. Systemy motywacyjne i inne praktyki w nowoczesnym HR >>>

Korzyści dla uczestników:
Zdobycie przez uczestników praktycznej wiedzy i umiejętności niezbędnych do objęcia funkcji Specjalisty ds. HR w organizacjach o różnej wielkości, a w szczególności:
 • zdobycie wiedzy o procesach HR stosowanych w globalnych organizacjach (praca na case study rozwijających praktyczne umiejętności);
 • zapoznanie z obecnymi trendami rynkowymi, dobrymi praktykami, wymiana doświadczeń z praktykami;

Adresaci szkolenia:
 • absolwenci kierunków humanistycznych i ekonomicznych, chcący związać swoją przyszłość zawodową z obszarem Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz rozwinąć praktyczne umiejętności niezbędne w pracy na stanowisku Specjalisty ds. HR,
 • specjaliści ds. kadr i płac chcący rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności w obszarze miękkiego HR oraz przygotować się do pełnienia szerszych funkcji w obecnych organizacjach,
 • specjaliści zatrudnieni na stanowiskach związanych z obszarem miękkiego HR, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności eksperckie a także przygotować siędo pełnienia holistycznej roli w organizacji.

Potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu:
Certyfikat Fundacji Rozwoju Rachunkowości w Polsce

I. REKRUTACJA I ADAPTACJA PRACOWNIKÓW
II. SZKOLENIA I ROZWÓJ PRACOWNIKÓW
III. OCENA I EWALUACJA PRACOWNIKÓW
IV. SYSTEMY MOTYWACYJNE I INNE DOBRE PRAKTYKI W NOWOCZESNYM HR

Terminarz

Zajęcia odbywają się w trybie dziennym w godz. 9:00 – 16:15 zgodnie z poniższym harmonogramem:

18-19 września 2019
2-3 października 2019
16-17 października 2019
30-31 października 2019

Czas trwania

64 godziny dydaktyczne (1 godzina dydaktyczna = 45 minut) Zajęcia odbywają się w godzinach:
- 9:00 - 10:30
- przerwa 15 minut
- 10:45 - 12:15
- przerwa na lunch 45 minut
- 13:00 - 14:30
- przerwa 15 minut
- 14:45 - 16:15
Olejnik
Agnieszka Olejnik

Ekspert HR, dyplomowany trener biznesu, coach kariery, certyfikowany trener standardu HRD BP. Od początku kariery związana z tematyką ZZL i rozwoju pracowników. Ponad 11 lat pracowała w biznesie, początkowo jako Specjalista ds. personalnych, potem jako HR Manager a finalnie, jako Dyrektor ds. HR i Rozwoju Pracowników w firmach o różnym profilu działalności: sieci handlowe, usługowe, produkcja. Były to zarówno międzynarodowe korporacje, polskie firmy, a także organizacje administracji publicznej. Od 12 lat szkoli i doradza. Zajmuje się tematyką: szkoleń rozwojowych, tj. komunikacja, asertywność, autoprezentacja i wystąpienia publiczne, zarządzanie stresem i wypaleniem zawodowym, zarządzanie sobą w czasie (work – life balance); szkoleń menedżerskich: przywództwo, motywowanie pracowników i szkoleń z zakresu ZZL: rekrutacja i selekcja, zarządzanie efektywnością szkoleń w organizacji, systemy ocen okresowych, systemy rozwoju pracowników. Prowadzi projekty doradcze związane z procesami zarządzania zasobami ludzkimi i efektywnością biznesową procesów szkoleniowych w organizacji. Współpracuje z małymi i średnimi firmami w zakresie konsultacji dot. wsparcia procesów rekrutacji i selekcji, systemów motywacyjnych, systemów ewaluacji pracowników, systemów work – life balance. Opracowała wiele autorskich programów szkoleniowych bazujących na własnym doświadczeniu zawodowym. Jest prelegentem wielu seminarium oraz autorką publikacji w portalach internetowych. Na salach szkoleniowych spędziła już 10 tysięcy godzin. Rozwój i praca z ludźmi to jej pasja. W wolnym czasie oddaje się sztuce kulinarnej, chodzi po górach lub jeździ na rowerze.

Zobacz inne szkolenia prowadzone przez Agnieszka Olejnik

cena Całkowita cena szkolenia wynosi 2099,30 zł netto (2099,30 zł brutto). ocena Przy zgłoszeniu do 30 maja 2019 r. oferujemy rabat w wysokości 30%. Szkolenie jest zwolnione z VAT zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 26 lit. a Ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11.03.2004 r
Cena zawiera:
 • udział w szkoleniu
 • materiały szkoleniowe
 • serwis kawowy
 • poczęstunek
 • certyfikat
raty Płatność ratalna. Płatność za kurs może zostać rozłożona na 2 lub 3 raty. Dla płatności w dwóch ratach doliczamy 2% wartości kursu, dla trzech rat doliczamy 3% wartości kursu.
Adres:
ul. Wita Stwosza 32/5, 2 piętro
02-661 Warszawa

To szkolenie organizujemy także w innych lokalizacjach:

Ostatnio przeglądane

 • super Super oferta
Data szkolenia
18.09.2019 - 31.10.2019
1336
Cena
2999,00 zł netto -30%
2099.30 PLN 2099,30 zł netto
2099,30 zł brutto
2019-05-30
ocena Przy zgłoszeniu do 30 maja 2019 r. oferujemy rabat w wysokości 30%.
ocena Nowość w ofercie!
miasto Lokalizacja: Warszawa inna lokalizacja
czas trwania Czas trwania: 64 godziny
tryb szkolenia Tryb szkolenia: Tryb Dzienny
numer edycji Numer edycji: 1 edycja

Jesteś zainteresowany szkoleniami zamkniętymi
przygotowanymi zgodnie z potrzebami Twojej firmy?

Zadzwoń!
 • Warszawa zadzwoń 22 583 10 00
 • Katowice zadzwoń 32 353 09 26
zamknij
zamknij

zamknij
Proszę czekać...
proszę czekać