Szkolenia zamknięte

Dedykowane szkolenia dla firm,
dopasowane do indywidualnych
potrzeb zamawiającego

Informacje ogólne

Bogate doświadczenie w organizowaniu szkoleń korporacyjnych zdobyliśmy przeprowadzając ponad 250 wydarzeń zarówno dla instytucji publicznych, jak i przedsiębiorstw. Wśród licznych odbiorców rekomendujących nasze usługi znalazły się miedzy innymi największe banki, hotele, biura rachunkowe, przedsiębiorstwa działające w branżach finansowych, przemysłowych, turystycznych, a także jednostki budżetowe, stowarzyszenia i fundacje. Sesje szkoleniowe realizujemy w dowolnym miejscu i najdogodniejszym terminie, przy udziale wybitnych specjalistów dedykowanych każdorazowo na potrzeby danego Zlecenia.

Kierujemy się zasadą elastycznego dostosowania programu i harmonogramu szkolenia do rzeczywistych problemów i oczekiwań naszych Klientów. W zależności od potrzeb, oferujemy zarówno jednorazowe, kilkunastogodzinne spotkania, jak i długofalowe cykle szkoleń gruntownie zgłębiające wybrane zagadnienia i w sposób praktyczny rozwiązujące wszelkie problemy, a także imprezy wyjazdowe łączące w sobie szerzenie wiedzy wraz z atrakcjami pozaszkoleniowymi wybranymi z szerokiego wachlarza proponowanych usług.

Nasze szkolenia wyróżnia praktyczna, warsztatowa metodologia przekazywania wiedzy, która nastawiona jest na zdobycie konkretnej wiedzy i umiejętności przydatnych w codziennej pracy zawodowej uczestników niezależnie od reprezentowanego stanowiska czy branży.

Celem współpracy jest optymalizacja kosztów szkoleń pracowników oraz zwiększenie ich efektywności (poprawa komunikacji w firmie, dzięki nauczaniu wszystkich pracowników w jednej nomenklaturze słownej, zmniejszenie liczby popełnianych błędów, poprawa jakości pracy). Warsztaty zamknięte organizujemy także w formie szkoleń integracyjnych.


Formularz kontaktowy

zamknij
zamknij

zamknij
Proszę czekać...
proszę czekać