Prolongata znaku jakości MSUES w FRR

18.06.2020 2020-06-18T00:00:00+02:00 https://www.frr.pl/news/1011/znak-jakosci-msues-frr
Fundacja Rozwoju Rachunkowości
Z przyjemnością informujemy Państwa, że 19 maja 2020 r. w naszej placówce został przeprowadzony audyt re-certyfikujący znak jakości MSUES, Podczas audytu nie stwierdzono żadnych uchybień jakościowych. W wyniku kontroli Województwo Małopolskie - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, przyznało nam prolongatę znaku MSUES do 9 czerwca 2023 r.

Nieprzerwanie, od 31 lipca 2014 roku wysoką jakość oferowanych usług potwierdza znak jakości MSUES (Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych). Jest on wydawany przez wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia w Małopolsce. Wbrew swojej nazwie jest on ogólnopolskim znakiem jakości.

Szczegółowy audyt, będący ostatnim etapem procesu weryfikacji, który każdorazowo przechodzimy z wynikiem pozytywnym, świadczy o wiarygodności oraz profesjonalizmie naszej firmy. Znak ten zobowiązuje nas do ciągłego utrzymywania wysokiej jakości naszych usług. Cel realizujemy przez bogatą ofertę szkoleń, stale rozszerzając ich zakres. Metody kształcenia firmy opierają się na sprawdzonych procedurach. Naszym atutem jest zawsze aktualna wiedza przekazywana przez wysokiej klasy specjalistów, która przekłada się na satysfakcję klienta. Dokładamy wszelkich starań organizacyjnych, by wywiązywać się z założonych celów.

Jesteś zainteresowany szkoleniami zamkniętymi
przygotowanymi zgodnie z potrzebami Twojej firmy?

Zadzwoń!
  • Warszawa zadzwoń 22 583 10 00
  • Katowice zadzwoń 32 353 09 26
zamknij
zamknij

zamknij