doradztwo

W oparciu o długoletnie doświadczenie biznesowe i wiedzę zdobytą podczas realizacji przeszło pięciu tysięcy szkoleń otwartych, licznych projektów zamkniętych oraz międzynarodowych warsztatów pod patronatem Fundacji Rozwoju Rachunkowości w Polsce, w 2009 roku powzięta została decyzja o rozszerzeniu działalności o profesjonalne usługi doradcze, umożliwiające podejmowanie racjonalnych decyzji oraz wdrażanie rozwiązań efektywnie wspierających rozwój  przedsiębiorstw.

Wachlarz dostarczanych przez Grupę FRR świadczeń wzbogacił się o ofertę doradztwa gospodarczego, kancelarię księgową, a także, poprzez współpracę z akredytowanymi przez Fundację Rozwoju Rachunkowości w Polsce kancelariami podatkowymi, kompleksową obsługę doradztwa podatkowego.

W zależności od oczekiwań oraz preferencji Klientów, formę i intensywność świadczonych usług doradczych dobieramy każdorazowo do realnych potrzeb. Mogą przyjąć one charakter od jednorazowych konsultacji w wybranym zakresie, poprzez przygotowanie kompleksowej dokumentacji, aż po zaprojektowanie i wdrożenie rozbudowanych programów doradczych, gwarantujące wnikliwą analizę specyfiki działalności przedsiębiorstwa i jego problemów.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dowiedz się więcej.

kup książkę

Kontakt

zamknij

zamknij
Proszę czekać...
proszę czekać