Facebook

Szkolenia, kursy zawodowe i publikacje z dziedziny rachunkowości, finansów, księgowości, prawa, podatków. Katowice i Warszawa. Dowiedz się więcej!

Fundacja Rozwoju Rachunkowości | Szkolenia, kursy zawodowe

Fundacja Rozwoju Rachunkowości

RSS

MSUES

Z prawdziwą dumą informujemy, że w dniu 1 sierpnia 2014 Centrum Szkoleniowe FRR Sp. z o.o. otrzymała znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES). Znak jest wydawany przez Województwo Małopolskie – Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, w ramach Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia w Małopolsce.

Szczegółowy audyt, będący ostatnim etapem procesu weryfikacji, który przeszliśmy z wynikiem pozytywnym, świadczy o wiarygodności oraz profesjonalizmie naszej firmy. Znak ten zobowiązuje nas do ciągłego utrzymywania wysokiej jakości naszych usług. Cel ten realizujemy przez bogatą ofertę szkoleń, stale rozszerzając ich zakres. Metody kształcenia firmy opierają się na sprawdzonych procedurach. Naszym atutem jest zawsze aktualna wiedza przekazywana przez wysokiej klasy specjalistów, która przekłada się na satysfakcję klienta. Dokładamy wszelkich starań organizacyjnych, by wywiązywać się z założonych celów.


Więcej informacji o zasadach przyznawania znaku jakości MSUES

Zapytaj o szkolenie

Szkolenie zamknięte
Proszę czekać...
proszę czekać